پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/10 18:37:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منتخب آستارا در مجلس:

پرهیز از تخریب و هیاهو، توسعه در مسیر قانون را به همراه دارد

منتخب آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: پرهیز از تخریب و هیاهو، توسعه و پیشرفت در مسیر قانون را در شهرستان در حال توسعه آستارا به همراه دارد.
پرهیز از تخریب و هیاهو، توسعه در مسیر قانون را به همراه دارد منتخب آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: پرهیز از تخریب و هیاهو، توسعه و پیشرفت در مسیر قانون را در شهرستان در حال توسعه آستارا به همراه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102888572751.jpg پرهیز,از,تخریب,و,هیاهو،,توسعه,در,مسیر,قانون,را,به,همراه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی داداشی اظهار کرد: آنچه بیش از هر چیز دیگری در انتخابات اخیر نمود پیدا کرد، حضور پرشور و مصمم زنان، مردان و به خصوص نسل جوان آستارا و لوندویل و تلاش و کوشش بی وقفه و شبانه روزی آنها برای رقم زدن به سرنوشت خود بود.

وی از منسوخ شدن بازی ها و روش های پیشین در عرصه تبلیغات سخن گفت و ادامه داد: در این دوره، ایده و فکر جدید بر پایه نگاه اصولی برای اصلاح کاستی ها، کمبودها و آینده نگری مدبرانه بیشتر خودنمایی کرد.

وی توجه و برنامه ریزی همه آحاد مردم را از اولویت ها برشمرد و افزود:عموم مردم و هواداران کاندیداها با مشی فکری جدید،گام به میدان رقابت در این جشن بزرگ ملی نهادند و راه را بر سوء استفاده سودجویان و منفعت طلبان بستند.

منتخب مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی از آغاز برنامه ریزی دقیق، مدون و جدی برای توسعه فعالیت های کارگروه ‌های فنی و علمی شهرستان در موضوعات تخصصی مختلف پس از انتخابات 7 اسفند خبر داد و خاطر نشان کرد: بازدیدهای مکرر از اقصی نقاط شهرستان و روستاهای دور و نزدیک در برنامه قرار داشته و دارد و در این بازدیدها از نزدیک با نقطه نظرها، مشکلات و نیازها آشنا می شویم.

وی حرکت در مسیر قانون را مهمترین برنامه پیش روی خود عنوان کرد و یادآور شد: به هیچ عنوان قصد دخالت نابجا و ایجاد اخلال در امور اجرایی و حوزه های خارج از مسئولیت نمایندگی مجلس شورای اسلامی را نداشته و نخواهم داشت.

داداشی با تأکید بر اینکه فعالیت حوزه های مختلف از جمله مسایل اجرایی و امور مرتبط با دولت مکرم و سایر دستگاه ها، توسط کارشناسان و در ارتباط مداوم با شهروندان گرامی به طور منظم نظارت و ثبت شده و اگر خدای ناکرده قصور، کمبود و یا تخلفی صورت گیرد، از مجاری قانونی تا رسیدن به نتیجه مقتضی، پیگیری خواهد شد، اضافه کرد: اگر چه کمک به دستگاه ها برای آسان سازی خدمت رسانی به شهروندان و تسهیل در روند انجام امور اداری و... جزو اولویت های مهم است، اما در عین حال، به حرکت در مسیر قانون و اجتناب از هنجار شکنی و رفتارهای خارج از عرف و فرا قانونی تأکید می نمایم.

وی حضور پرشور مردم در انتخابات را نوید بخش فرا رسیدن دوران همدلی، همراهی و در پیش بودن افقی روشن برای رسیدن به آستارایی آبادتر دانست و گفت: برای همفکری با تمام نمایندگان و کاندیداهای دوره و ادوار گذشته اعلام آمادگی می نمایم.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان پرهیز از تخریب و هیاهو، را عامل توسعه و پیشرفت در مسیر قانون برای شهرستان در حال توسعه آستارا برشمرد و افزود: یکی از زمینه های مهم نیل به سمت توسعه پایدار، حفظ کرامت انسانی در تمام حوزه ها می باشد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet