خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/11 09:24:35
سرویس صحن
در جلسه علنی امروز مجلس صورت گرفت؛

تذکر ادیانی راد درباره مکالمه تلفنی نمایندگان در صحن و پاسخ دکتر لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر ادیانی‌راد در خصوص جلوگیری از مکالمه تلفنی نمایندگان در صحن علنی گفت: قطع آنتن موبایل نمایندگان در جلسه علنی مشکلاتی ایجاد می‌کند اما باید برای این مشکل و ایجاد نظم در جلسات تصمیمی اتخاذ شود.
تذکر ادیانی راد درباره مکالمه تلفنی نمایندگان در صحن و پاسخ دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر ادیانی‌راد در خصوص جلوگیری از مکالمه تلفنی نمایندگان در صحن علنی گفت: قطع آنتن موبایل نمایندگان در جلسه علنی مشکلاتی ایجاد می‌کند اما باید برای این مشکل و ایجاد نظم در جلسات تصمیمی اتخاذ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107098061961.jpg تذکر,ادیانی,راد,درباره,مکالمه,تلفنی,نمایندگان,در,صحن,و,پاسخ,دکتر,لاریجانی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید علی ادیانی‌راد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 11 خردادماه) مجلس شورای اسلامی گفت: براساس بند 11 ماده 24 آئین‌نامه داخلی باید نظم در جلسه علنی مجلس به صورت کامل برقرار باشد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به ادوار گذشته و اینکه مکالمه تلفنی نمایندگان در زمان برگزاری جلسه علنی بازتاب خوبی در رسانه‌ها ندارد هرچند که این امکان وجود دارد که مکالمات اضطراری باشد اما باید به این وضع رسیدگی شود.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر ادیانی‌راد گفت: اینکه نظم باید در هنگام برگزاری جلسه علنی برقرار باشد صحیح است و تذکر شما به جا است اما در خصوص مکالمه تلفنی نمایندگان این موضوع که آنتن موبایل نمایندگان در جلسه قطع شود مشکلاتی ایجاد می‌کند اما باید برای رسیدگی به وضعیت مکالمات تلفنی نیز تصمیمی اتخاذ شود./
پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet