پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/11 10:16:31
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده مردم قائمشهر:

توزیع هر نوع نامه و اوراق در صحن با تأیید هیأت رئیسه مجاز است

رئیس مجلس با بیان اینکه توزیع هر نوع نامه و اوراق در صحن باید با نظر هیأت رئیسه باشد، گفت: نمایندگان با تأیید هیأت رئیسه مجاز به تکثیر و توزیع نامه در صحن هستند.
توزیع هر نوع نامه و اوراق در صحن با تأیید هیأت رئیسه مجاز است رئیس مجلس با بیان اینکه توزیع هر نوع نامه و اوراق در صحن باید با نظر هیأت رئیسه باشد، گفت: نمایندگان با تأیید هیأت رئیسه مجاز به تکثیر و توزیع نامه در صحن هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107098061961.jpg ,توزیع,هر,نوع,نامه,و,اوراق,در,صحن,با,تأیید,هیأت,رئیسه,مجاز,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی ادیانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 11 خرداد) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق قانون توزیع هرگونه نامه در صحن علنی مجلس باید با تأیید هیأت رئیسه باشد گفت: در حال حاضر نامه هایی توزیع می شود که هیأت رئیسه از آن بی خبر است.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیأت رئیسه باید نظارت بیشتری بر توزیع اوراق و نامه ها در صحن داشته باشد.

دکتر لاریجانی در پاسخ ادیانی گفت: توزیع اوراق مختلف باید با تأیید و اجازه هیأت رئیسه انجام شود.

وی ادامه داد: یکی از منشی های عضو هیأت رئیسه مجلس مسئول تأیید همین اوراق بوده و باید نمایندگان با اخذ تأییدیه از وی نسبت به تکثیر نامه و اوراق اقدام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet