هدر اصلی
1395/03/11 15:30:07
سرویس اجتماعی
مافی خبرداد:

تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران و استانداری/ تلاش مجلس دهم برای رفع آلودگی هوا و حاشیه‌نشینی

نماینده مردم تهران در مجلس از تشکیل کمیته مشترک بین نمایندگان تهران و مسئولان استانداری به منظور مشکلات پایتخت خبر داد وگفت: مجلس دهم پیگیر طرح ها و لوایح نیمه کاره مجلس نهم دربخش محیط زیست خواهد بود.
تشکیل کمیته مشترک مجمع نمایندگان تهران و استانداری/ تلاش مجلس دهم برای رفع آلودگی هوا و حاشیه‌نشینی نماینده مردم تهران در مجلس از تشکیل کمیته مشترک بین نمایندگان تهران و مسئولان استانداری به منظور مشکلات پایتخت خبر داد وگفت: مجلس دهم پیگیر طرح ها و لوایح نیمه کاره مجلس نهم دربخش محیط زیست خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107920584554.jpg تشکیل,کمیته,مشترک,مجمع,نمایندگان,تهران,و,استانداری/,تلاش,مجلس,دهم,برای,رفع,آلودگی,هوا,و,حاشیه‌نشینی Icana

پروانه مافی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مهم‌ترین اولویت نمایندگان تهران درمجلس دهم، گفت: به طورحتم مهم‌ترین اولویتی که نمایندگان تهران در این دوره از مجلس در جهت رفع آن تلاش خواهند کرد بحث رفع آلودگی هوا و مقابله با حاشیه‌نشینی خواهد بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، از تشکیل کمیته مشترک متشکل از نمایندگان تهران در مجلس با مسئولان استانداری خبر داد وگفت: برای تعامل بیشتر به منظور حل مشکلات پایتخت، کمیته‌ای متشکل از 5 نفر از نمایندگان تهران و مسئولان استانداری تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این گروه فعالیت خود را برای اخذ گزارش از مسئولان برای چگونگی حل مشکلات پایتخت آغاز کرده است، تصریح کرد: امیدواریم که  با برگزاری جلسات متناوب میان نمایندگان تهران و مسئولان استانداری و فرمانداری اهم مشکلات تهران از جمله آلودگی هوا، حاشیه نشینی و ترافیک درمدت زمان کوتاه حل شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر پیگیری طرح‌های مطرح شده در مجلس نهم برای رفع آلودگی هوا در این دوره از مجلس، تصریح کرد: خوشبختانه نمایندگان مجلس دهم به دنبال تشکیل فراکسیون‌هایی مانند حفظ محیط زیست و حفظ آب و خاک هستند، بنابراین موارد این چنینی نشان می‌دهد که نگاه سیاستگذاران کلان کشور به طورجدی به سمت حل این مشکلات است؛ ازاین رو امیدواریم که طی ماه های آینده نتایج قابل قبولی از جلسات میان نمایندگان و استانداری حاصل شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه تلاش مسئولان در جهت کاهش مشکلات پایتخت انتظارات را برآورده نمی‌کند، افزود: برای حفظ شرایط موجود و جلوگیری از  افزایش مشکلات کلانشهر تهران باید تدابیر ویژه از سوی مسئولان اتخاذ شود، به طور مثال تاکنون در بخش توسعه حمل ونقل عمومی اقدامات قابل قبولی انجام نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet