هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نجفی:

حاکم شدن نگاه توسعه محور برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است/رشدتوان مالی مردم در گرو ساماندهی نظام اقتصادی

سرویس اقتصادی
نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت ساماندهی نظام اقتصادی کشور،گفت:حاکم شدن نگاه توسعه محور بر تمامی ارکان نظام برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است.
چهارشنبه 12 خرداد 1395 ساعت 11:24
حاکم شدن نگاه توسعه محور برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است/رشدتوان مالی مردم در گرو ساماندهی نظام اقتصادی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با تاکید بر ضرورت ساماندهی نظام اقتصادی کشور،گفت:حاکم شدن نگاه توسعه محور بر تمامی ارکان نظام برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100703949253.jpg حاکم,شدن,نگاه,توسعه,محور,برای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,ضروری,است/رشدتوان,مالی,مردم,در,گرو,ساماندهی,نظام,اقتصادی Icana

محمدرضا نجفی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه شرایط کنونی کشور نیاز به تحقق اقتصاد مقاومتی را بیش از پیش نشان می دهد،گفت:در برهه کنونی ساماندهی نظام اقتصادی کشور بهبود وضعیت معیشت مردم را ایجاد می کند.

 

ایجاد وحدت و وفاق میان قوا رفع معضلات اقتصادی و اجتماعی را سرعت می بخشد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه رشد اقتصادی و رونق کشور منوط به توجه به فرمایشات مقام ومعظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی است، افزود: توجه به این مهم مقاوم سازی اقتصاد در برابر تکانه های مختلف را رقم می زند.

وی با بیان اینکه توجه به آسیب های اجتماعی نیز منوط به دقت نظر مسئولان به خط مشی های تعیین شده از سوی رهبری است، تصریح کرد: ایجاد وحدت، وفاق و همدلی میان اجزای مختلف جامعه و ایجاد رابطه گسترده میان قوا می تواند رفع معضلات اقتصادی و اجتماعی را سرعت ببخشد.

اقتصاد مقاومتی اقتصاد مقاومتی34067511/28/2015 7:27:39 PMhttp://media.icana.ir/Image/2015/11/125249_Thum.jpg
اقتصاد مقاومتی

 

نگاه توسعه محور باید بر تمامی ارکان نظام حاکم باشد/ساماندهی نظام اقتصادی به رشد توان مالی مردم و کاهش معضلات می انجامد

نجفی با تاکید براینکه نگاه توسعه محور باید بر تمامی ارکان نظام حاکم باشد،تاکید کرد: نگاه متکی بر توسعه و پیشرفت می تواند کشور ما را به سمت و سوی رشد در تمامی جوانب هدایت کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بدانیم ساماندهی نظام اقتصادی می تواند به رشد توان مالی مردم و کاهش معضلات اقتصادی که این روزها افراد جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند منجر شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر