هدر موبایل
1395/03/11 16:44:25
سرویس اجتماعی
چنارانی با یادآوری ورود پیکر 55 شهید تازه تفحص شده به کشور:

امنیت امروز کشور دستاورد رشادت‌های شهدایی است که مردانه جنگیدند و مظلومانه شهید شدند

نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس دهم درپیامی به مناسبت ورود پیکر ۵۵ شهید تازه تفحص شده به کشور، گفت: آرامش وامنیت امروز کشور، دستاورد رشادت های شهدایی است که مردانه جنگیدند و مظلومانه شهید شدند.
امنیت امروز کشور دستاورد رشادت‌های شهدایی است که مردانه جنگیدند و مظلومانه شهید شدند نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس دهم درپیامی به مناسبت ورود پیکر 55 شهید تازه تفحص شده به کشور، گفت: آرامش وامنیت امروز کشور، دستاورد رشادت های شهدایی است که مردانه جنگیدند و مظلومانه شهید شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604103289535181.jpg امنیت,امروز,کشور,دستاورد,رشادت‌های,شهدایی,است,که,مردانه,جنگیدند,و,مظلومانه,شهید,شدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس دهم امروز سه شنبه ( 11 خرداد) درپیامی به مناسبت ورود 55 شهید تازه تفحص شده به کشور، تاکید کرد: شهدا هنوز ایستاده اند و با سر انگشت وفا نقطه رهایی را نشان می دهند. متن پیام این نماینده مجلس دهم به شرح ذیل است.

بسمه رب الشهدا والصدیقین

درود میفرستم به روان پاک شهدا و امام شهدا و دو یادگارش.

راه باز است معبرها همه پاک شده‌اند، لا به لای سیم خاردارها پلاک‌ها چشمک می زنند و شهدا هنوز ایستاده اند و با سر انگشت وفا نقطه رهایی را نشان می‌دهند و در امتداد این رهایی در آستانه سالگرد رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) پیکر مطهر 55 شهید تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی فاو، ام‌الرصاص، غرب اروند، شلمچه، زید، کتیبان، مجنون، شرق دجله و زبیدات امروز وارد کشور می شوند و پس از تشییع در خوزستان در معراج شهدای تهران مأوا می گیرند .

امروز فضای خوزستان عطرآگین می شود، مردم خرمشهر و آبادان مهمان دارند و دوباره خونین شهر بوی عطر شهدا می گیرد. وقت وصال نزدیک است و امروز ، یار و غمخوار یکدیگر را ملاقات خواهند کرد .

من نیز دلم را به کاروان نورانی شهدا می سپارم و می گویم  آرامش وامنیت امروز ما دستاورد رشادت های همین شهدایی است که مردانه جنگیدند ومظلومانه شهیدشدند .

من خودم را خادم الشهدا و پاسدار خون شهدا می نامم. جا مانده ای از کاروان کربلائیان.

دست نیاز  به سمت این کربلائیان سبکبال می‌گشایم و امیدوارم این خادم ملت را در راه خدمت صادقانه همراهی نمایند و شفیع من باشند .

والسلام من اتبع الهدی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet