پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/11 17:46:22
سرویس اجتماعی
اکبری:

کشور در بحران آسیب‌های اجتماعی/ تعداد مراکز ترک اعتیاد شیراز بیشتر از کتابخانه‌های آن است

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم، بیکاری را عمده عامل شیوع آسیب‌های اجتماعی در کشور برشمرد و گفت: دستگاه های نظامی، قضایی، امنیتی، اجرایی ونظارتی به صورت همزمان برای حل آسیب‌‌های اجتماعی وارد عمل شوند.
کشور در بحران آسیب‌های اجتماعی/ تعداد مراکز ترک اعتیاد شیراز بیشتر از کتابخانه‌های آن است نماینده مردم شیراز در مجلس دهم، بیکاری را عمده عامل شیوع آسیب‌های اجتماعی در کشور برشمرد و گفت: دستگاه های نظامی، قضایی، امنیتی، اجرایی ونظارتی به صورت همزمان برای حل آسیب‌‌های اجتماعی وارد عمل شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109805504639.jpg کشور,در,بحران,آسیب‌های,اجتماعی/,تعداد,مراکز,ترک,اعتیاد,شیراز,بیشتر,از,کتابخانه‌های,آن,است Icana

علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به رونمایی سند چشم‌انداز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، گفت: رفع معضلات اجتماعی موضوعی فرابخشی و چندوجهی بوده و دستگاه های نظامی، قضایی، امنیتی و اجرایی ونظارتی باید همزمان با هم برای رفع آسیب های اجتماعی در کشور اقدام کرده و گام بردارند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مسئولان باید در وهله اول شیوع آسیب‌های اجتماعی را در کشور باور داشته و نباید در حل آن فقط به شعار اکتفا کنند، تصریح کرد: سپس با درنظر گرفتن نوع، میزان و چگونگی آسیب های اجتماعی راهکارهای لازم و اصولی را اتخاذ کنند.

وی شیوع آسیب‌هایی مانند طلاق، سرقت، زورگیری و  اعتیاد در کشور را معلول معضل بیکاری دانست و یادآور شد: دولت باید برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی اهتمام ویژه ای در راستای سرمایه گذاری برای رونق کسب و کار داشته باشد زیرا اگر آسیب های اجتماعی با این سرعت ادامه یابد در آینده ای نزدیک جامعه را با مشکلات زیادی مواجه خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیکاری را مهمترین معضل کشور عنوان کرد وگفت: به طور قطع برای مقابله با معضلات اجتماعی باید فرصت های شغلی در کشور فراهم شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه تعداد مراکز ترک اعتیاد شیراز از کتابخانه‌های این شهر بیشتر است، تصریح کرد: این معضل نشانه بی توجهی مسئولان نسبت به رفع آسیب های اجتماعی و توجه به مطالبات جوانان است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet