پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/12 12:11:45
سرویس سیاسی
گودرزی:

اردوغان با متهم‌کردن ایران به کودک‌کشی در سوریه قصد تبرئه خود را دارد

نماینده مردم ممسنی در مجلس معتقد است اردوغان گمان می‌کند اگر کشورهایی مثل ایران که خواستار برقراری صلح در سوریه هستند را متهم به‌کار منفوری مثل کودک‌کشی کند خود را از اتهامات مبری کرده است.
اردوغان با متهم‌کردن ایران به کودک‌کشی در سوریه قصد تبرئه خود را دارد نماینده مردم ممسنی در مجلس معتقد است اردوغان گمان می‌کند اگر کشورهایی مثل ایران که خواستار برقراری صلح در سوریه هستند را متهم به‌کار منفوری مثل کودک‌کشی کند خود را از اتهامات مبری کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/52611.jpg اردوغان,با,متهم‌کردن,ایران,به,کودک‌کشی,در,سوریه,قصد,تبرئه,خود,را,دارد Icana

مسعود گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه ترکیه قصد دارد ایران را عامل نزاع در سوریه معرفی کند گفت: اتهامات و ادعاهای ضد ایرانی اردوغان علیه ایران برای تبرئه خود از تمامی کارشکنی‌هایی است که در قبال سوریه انجام می دهد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه اردوغان تنها راه چاره مبری کردن چهره خود را تخریب چهره سایر کشورها می‌داند گفت: امروز ایران از معدود کشورهایی است که به جد خواستار برقراری صلح و امنیت در خاک سوریه است لذا اتهام کودک کشی به کشورمان از سوی ترکیه ادعایی بیش نیست و کشورهای دیگر این مسأله را باور نمی کنند.

وی افزود: ترکیه به دنبال کشورگشایی است و در این راه از هیچ سیاست غلطی در قبال سوریه که باعث کشتار در این کشور می شود دریغ نمی کند و اسناد و مدارکی نیز دال بر همدستی این کشور با تروریست ها موجود است.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اردوغان که خود از حامیان سرسخت داعش و گروه های تروریستی در سوریه و شمال عراق است اجازه ندارد ایران را برای نفوذ بیشتر در دل حامیان تروریسم مثل آمریکا و رژیم صهیونیستی متهم به کشتار و به خصوص عمل منفور کودک کشی کند.

به گزارش خانه ملت، رئیس جمهور ترکیه اخیرا طی سخنرانی با ادعای اینکه مبارزه با داعش بهانه‌ای بیش نیست، در سخنانی مغرضانه ایران را به کودک کشی در سوریه متهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet