هدر موبایل
1395/03/12 10:10:27
سرویس اجتماعی
کوچکی نژاد:

ساحل‌خواران مانع از تشکیل سازمان توسعه‌ دریا وساحل هستند/ پیگیری راه‌اندازی این سازمان در مجلس دهم

نماینده مردم رشت در مجلس دهم، نفوذ قدرت‌های منفعت طلب در ساحل‌خواری را مانع تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل دانست.
ساحل‌خواران مانع از تشکیل سازمان توسعه‌ دریا وساحل هستند/ پیگیری راه‌اندازی این سازمان در مجلس دهم نماینده مردم رشت در مجلس دهم، نفوذ قدرت‌های منفعت طلب در ساحل‌خواری را مانع تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/55311.jpg ساحل‌خواران,مانع,از,تشکیل,سازمان,توسعه‌,دریا,وساحل,هستند/,پیگیری,راه‌اندازی,این,سازمان,در,مجلس,دهم Icana

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص ضرورت تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل، بنا بر مصوبه مجلس نهم، گفت: این قانون جهت تشکیل سازمانی برای ساماندهی امور دریا و ساحل در دوره گذشته مجلس به تصویب رسید.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل به دلایلی در طول سال‌های اخیر تشکیل نشده است در حالی که تشکیل این سازمان نه تنها متولی واحدی برای ساحل و دریا مشخص خواهد کرد بلکه از ساحل‌خواری‌های گسترده نیز جلوگیری می‌کند.

 

نفوذ قدرت مانع از تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل شده است

وی دلایل عدم تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل را نفوذ قدرت‌های دارای منفعت در ساحل‌خواری دانست و گفت: در طول سال‌های اخیر ویلاها و ساخت‌وسازهای بسیاری از سوی برخی نهادها و سازمان‌های حتی دولتی و نظارتی در سواحل به صورت غیرمجاز ساخته شده است.

کوچکی‌نژاد یادآور شد: سودجویانی که از ساحل و دریا در راستای منفعت خود بهره برده‌اند تمایلی به تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل ندارند در حالی که زمین‌خواری‌های بسیاری با تشکیل این سازمان برملا خواهد شد لذا این سودجویان در تلاشند تا از راه اندازی این سازمان ممانعت کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم، تصریح کرد: در مجلس دهم نمایندگان استان‌های شمالی پیگیری جدی برای تشکیل این سازمان خواهند کرد، چراکه با تشکیل این سازمان وضعیت سواحل و دریا ساماندهی می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet