هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وکیلی:

با نگاه سیاسی به دولت نظارت نخواهیم کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: هیأت رئیسه مجلس نظارت بر دولت را با نگاه سیاسی انجام نمی‌دهد و پیروزی لیست امید در انتخابات هیأت رئیسه به معنای ایجاد حاشیه امن برای دولت نیست.
سه‌شنبه 11 خرداد 1395 ساعت 16:16
با نگاه سیاسی به دولت نظارت نخواهیم کرد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: هیأت رئیسه مجلس نظارت بر دولت را با نگاه سیاسی انجام نمی‌دهد و پیروزی لیست امید در انتخابات هیأت رئیسه به معنای ایجاد حاشیه امن برای دولت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103948377999.jpg با,نگاه,سیاسی,به,دولت,نظارت,نخواهیم,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی وکیلی خاطرنشان کرد: موفقیت لیست امید در انتخابات هیأت رئیسه نشان‌دهنده توجه نمایندگان به سرمایه‌های اجتماعی است بنابراین، انتخاب نمایندگان امروز نشان داد وزن مجلس، وزن متوازنی است و این نشان داد که هیچ جریانی اکثریت مطلق مجلس نیست.

وی افزود: دولت و مجلس کارکرد خاص خود را دارند و مجلس نیز در نظارت دولت عملکرد خود را خواهد داشت، مجلس در نظارت ملاحظه جهت‌گیری سیاسی را نمی‌کند اما طبیعتاً یک مجلس متوازن و معقول به دنبال سنگ اندازی برای دولت نخواهد بود.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان افزود: به نظارت حداکثری بر دولت با پیروزی لیست امید در انتخابات هیأت رئیسه خدشه‌ای وارد نمی‌شود اما تعامل مجلس و دولت می‌تواند نوید خوبی برای پیشبرد اهداف کشور باشد.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000