هدر اصلی
1395/03/12 10:40:03
سرویس اجتماعی
محمدیان مطرح کرد:

توسعه ناهماهنگ شهری در سایه نبود مدیریتی واحد/ دولت هر چه سریع‌تر لایحه به مجلس ارائه کند

نماینده مردم رامهرمز درمجلس ضمن تاکید بر ارائه لایحه مدیریت واحد شهری از سوی دولت در مجلس دهم، گفت: در نبود مدیریت واحد شهری توسعه ناهماهنگی در شهرها رقم خورده است.
توسعه ناهماهنگ شهری در سایه نبود مدیریتی واحد/ دولت هر چه سریع‌تر لایحه به مجلس ارائه کند نماینده مردم رامهرمز درمجلس ضمن تاکید بر ارائه لایحه مدیریت واحد شهری از سوی دولت در مجلس دهم، گفت: در نبود مدیریت واحد شهری توسعه ناهماهنگی در شهرها رقم خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106329231756.jpg توسعه,ناهماهنگ,شهری,در,سایه,نبود,مدیریتی,واحد/,دولت,هر,چه,سریع‌تر,لایحه,به,مجلس,ارائه,کند Icana

اقبال محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص مدیریت واحد شهری، گفت: در نبود مدیریت واحد شهری در کشور توسعه ناهماهنگ در شهرها رقم خورده، بنابراین برای استفاده مناسب از تمامی ابزار در شهرها باید مدیریت واحد و یکپارچه، در تمامی شهرهایی که 70درصد جمعیت کشور را شامل می‌شود، نهادینه شود.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تشکیل مدیریت واحد شهری علاوه بر افزایش رضایتمندی مردم، منجر می شود در حوزه‌های مختلف هماهنگی بین دستگاه‌ها افزایش یابد.

وی با یادآوری مشکلات موجود در حوزه‌ عمران شهری، گفت: در حوزه حفاری‌ها، اجرای پروژه‌های عمرانی و تامین منابع برای بخش‌های مختلف شهری مشکلاتی ایجاد شده که شهردار‌ی‌ها را نیز در مدیریت آن با مشکل روبه‌رو ساخته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ضمن تاکید بر ارائه لایحه مدیریت واحد شهری از سوی دولت به مجلس ، گفت: شهرداری‌ها برای انجام وظایف خود باید امور مختلفی را بررسی و با خود همراه کنند که در صورت وجود مدیریت واحد شهری علاوه بر تقویت مدیریت شهری، کیفیت خدمات ارائه شده به مردم نیز ارتقا می یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet