هدر اصلی
1395/03/15 08:38:25
سرویس اجتماعی
عارف در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه‌ملت مطرح کرد:

برنامه نظام مند مجمع نمایندگان تهران برای حل معضلات پایتخت/ رفع آلودگی‌هوا و مقاوم‌سازی سازه‌ها در اولویت

نماینده مردم تهران در مجلس از برنامه نظام‌مند مجمع نمایندگان استان تهران برای حل معضلات پایتخت خبر داد و گفت: حل مشکلات حاشیه‌نشینی، مقاوم سازی سازه‌ها، آلودگی هوا و مسائل زیست‌محیطی در اولویت برنامه ها ی مجمع قرار دارد.
برنامه نظام مند مجمع نمایندگان تهران برای حل معضلات پایتخت/ رفع آلودگی‌هوا و مقاوم‌سازی سازه‌ها در اولویت نماینده مردم تهران در مجلس از برنامه نظام‌مند مجمع نمایندگان استان تهران برای حل معضلات پایتخت خبر داد و گفت: حل مشکلات حاشیه‌نشینی، مقاوم سازی سازه‌ها، آلودگی هوا و مسائل زیست‌محیطی در اولویت برنامه ها ی مجمع قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/100433.jpg برنامه,نظام,مند,مجمع,نمایندگان,تهران,برای,حل,معضلات,پایتخت/,رفع,آلودگی‌هوا,و,مقاوم‌سازی,سازه‌ها,در,اولویت Icana

محمدرضا عارف در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اولویت‌های مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس دهم، گفت: طی روزهای اخیر مجمع نمایندگان شهر تهران با استاندار و معاونان استانداری تهران جلسه‌ای برگزار کرد که در این جلسه دغدغه‌ها و معضلات شهر تهران مطرح شد.

 

تاکید بر تشکیل مجمع نمایندگان استان تهران

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مجلس دهم بر تشکیل مجمع نمایندگان استان تهران تاکید دارد چراکه شهرهای استان تهران و حومه با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستند که باید در دستور بررسی قرار گیرند.

 

رفع حاشیه‌نشینی و مقاوم‌سازی سازه‌های پایتخت؛ مهم ترین دغدغه‌ مجمع نمایندگان تهران

عارف حاشیه‌نشینی را یکی از مهم‌ترین معضلات پایتخت دانست و گفت: ارائه خدمات به بسیاری از نقاط استان تهران به درستی انجام نگرفته و این موضوع مشکلات را برای مردم ایجاد کرده است، مقاوم‌سازی سازه‌های پایتخت هم یکی دیگر از دغدغه‌هایی است که در دستور کار مجمع نمایندگان استان تهران قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: با تشکیل مجمع نمایندگان استان تهران جلساتی با استانداری، شهرداری و سایر نهادهایی که در مباحث خدمات‌دهی و مدیریت شهری نقش موثر دارند، برگزار خواهیم کرد.

 

آلودگی هوا وریزگردها چالش جدی کشور

این نماینده مردم در مجلس دهم معضل آلودگی هوا را یکی از چالش‌های جدی کشور برشمرد و گفت: علاوه بر تهران سایر شهرهای صنعتی نیز در خصوص آلودگی هوا وضعیت مشابه تهران دارند، گرد و غبار هم معضل نیمی از استان‌های کشور است بنابراین رفع این معضل نی  در دستور کار مجلس و مجمع نمایندگان استان تهران قرار خواهد گرفت.

 

گام اساسی مجلس دهم برای رفع مسائل زیست‌محیطی

عارف رفع مشکلات محیط‌زیستی را از برنامه‌ها و اولویت‌های فراکسیون امید مجلس دانست و گفت: به عنوان نماینده مردم تهران باید مسائل پایتخت را با اولویت بیشتر دنبال کنیم اما دغدغه اصلی ما رفع مشکلات کل کشور است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، یادآورشد: در مجلس دهم باید گام‌های اساسی برای رفع مسائل و مشکلات زیست محیطی در حوزه های مختلف آب، خاک و آب و هوا برداشته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet