پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 11:49:25
سرویس اقتصادی
خاتمی مطرح کرد:

اولویت مجلس دهم؛ حل مشکل معیشتی مردم با محوریت اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم ماهنشان در مجلس دهم بیان کرد:حل مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان با محوریت اقتصاد مقاومتی باید در راس اقدامات نمایندگان مجلس دهم قرار بگیرد.
اولویت مجلس دهم؛ حل مشکل معیشتی مردم با محوریت اقتصاد مقاومتی نماینده مردم ماهنشان در مجلس دهم بیان کرد:حل مشکلات معیشتی مردم و اشتغال جوانان با محوریت اقتصاد مقاومتی باید در راس اقدامات نمایندگان مجلس دهم قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105154662272.jpg اولویت,مجلس,دهم؛,حل,مشکل,معیشتی,مردم,با,محوریت,اقتصاد,مقاومتی Icana

سیدمرتضی خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به مسائلی که مجلس نهم باید در اولویت کار خود قرار دهد اشاره کرد و گفت: بررسی برنامه ششم توسعه یکی از برنامه‌های مهم مجلس دهم خواهد بود و در ادامه حل مشکلات و معضلات اقتصادی، معیشت مردم و اشتغال جوانان با محوریت اقتصاد مقاومتی باید در راس اقدامات نمایندگان مجلس دهم قرار بگیرد.

وی در ارزیابی برنامه پنجم توسعه افزود: قبل از آنکه مجلس دهم آغاز شود شاهد تصویب احکام برنامه ششم بودیم که بسیاری افراد به این موضوع انتقاد داشتند،البته برنامه پنجم نیز دچار همین مشکل بود،در واقع مجلسی که موظف به نظارت بر برنامه پنجم بود اما بررسی و تصویب آن را بر عهده نداشت بنابراین ضمن آنکه اشکالاتی به برنامه وارد می‌دانست در تصویب لوایح و مصوبات در تنگنا قرار گرفت.

خاتمی با ابراز امیدواری از اینکه برنامه ششم توسعه به سرنوشت برنامه پنجم دچار نشود،ادامه داد:حرکت کشور به سمت اقتصاد مقاومتی زمانی امکان پذیر می‌شود که  اهمیت این موضوع به تمامی مدیران اصلی و میانی تفهیم شده و برای آموزش و همراه کردن مردم برنامه‌های کوتاه و بلند ارائه کرد.

نماینده مردم  ماه‌نشان، بخش انگوران و شهرستان ایجرود ودهستان‌های بوغداکندی و قلتوق در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اهمیت برنامه ششم توسعه و اینکه باید مبانی اقتصاد مقاومتی در آن به صورت جدی دیده شود،ادامه داد:مجلس دهم باید زمینه ها و بستر اجرای قانون برنامه ششم توسعه را با تصویب قوانین و بودجه های سالیانه فراهم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet