پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/15 11:08:36
سرویس اقتصادی
داداشی:

تقویت تولید با کنترل ورود کالای قاچاق ممکن می شود/انتقاد از ضعف در ارائه مشوق های صادراتی

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه ارائه مشوق های صادراتی گفت: ورود کالای قاچاق باعث دامن زدن بیشتر به رکود اقتصادی در کشور شده است.
تقویت تولید با کنترل ورود کالای قاچاق ممکن می شود/انتقاد از ضعف در ارائه مشوق های صادراتی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه ارائه مشوق های صادراتی گفت: ورود کالای قاچاق باعث دامن زدن بیشتر به رکود اقتصادی در کشور شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102888572751.jpg تقویت,تولید,با,کنترل,ورود,کالای,قاچاق,ممکن,می,شود/انتقاد,از,ضعف,در,ارائه,مشوق,های,صادراتی Icana

ولی داداشی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص مسائل اقتصادی کشور گفت:در خصوص اقتصاد درون زا باید در کشور بیشتر کار شود و به مسائلی مانند جلوگیری از ورود کالای قاچاق بیشتر رسیدگی شود.

نماینده مردم آستارا درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:ورودکالای قاچاق باعث دامن زدن بیشتر به رکود اقتصادی شده است،بنابراین باید تدبیری برای کنترل جدی قاچاق اندیشیده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:باید تولیدات درون زا افزایش یابد و تولیدات درون زا تقویت شد و از صادرات کشور حمایت شود.

 

لزوم تقویت تولید درون زا

داداشی ادامه داد:باید توجه داشت دولت در زمینه ارائه مشوق های صادراتی عملکرد مناسبی نداشته،این درحالی است که از عوامل تقویت صادارت کشور، ارائه مشوق های صادراتی است.

نماینده مردم آستارا در دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: برای تحول تولید داخلی باید بخش صادرات در عمل تقویت شود و در این راستا باید تصمیماتی اتخاذ شود که همه ی جوانب اقتصادی سنجیده شود که در صورت انجام این مهم، رشد اشتغال زایی حاصل خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet