آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

رسیدگی به مشکلات قشر محروم، جزء تاکیدات بنیانگذار انقلاب بود

سرویس فرهنگی
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه حضرت امام به وحدت مسئولان نظام برای خدمت به مردم تاکید داشتند، افزود: رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه قشر محروم، جزء تاکیدات و مسائل مهم برای ایشان محسوب می‌شد.
جمعه 14 خرداد 1395 ساعت 12:14
رسیدگی به مشکلات قشر محروم، جزء تاکیدات بنیانگذار انقلاب بود نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه حضرت امام به وحدت مسئولان نظام برای خدمت به مردم تاکید داشتند، افزود: رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه قشر محروم، جزء تاکیدات و مسائل مهم برای ایشان محسوب می‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/121869.jpg رسیدگی,به,مشکلات,قشر,محروم،,جزء,تاکیدات,بنیانگذار,انقلاب,بود Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاثیر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در کشور، منطقه و جهان، گفت: استقلال امروز کشور ایران را  مدیون رهبری امام(ره) هستیم چراکه وحدت مردم و اعتقاد به اسلام بدون نقش رهبر انقلاب به پیروزی نمی‌رسید همانطور که بسیاری از نهضت‌های مردمی در سراسر جهان به‌دلیل نداشتن رهبری مقتدر به نتیجه نرسیده است.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام خمینی بر تشکیل نظامی مبتنی بر آرای مردم تاکید داشتند به همین دلیل بلافاصله پس از انقلاب رفراندوم برگزار شد، افزود: تشکیل نظام مردم‌سالاری دینی، خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات آن‌ها به ویژه قشر محروم، استکبار ستیزی و.. جزء تاکیدات و مسائل مهم برای ایشان محسوب می‌شدند.

وی با اشاره به اینکه حضرت امام به وحدت مسئولان نظام برای خدمت به مردم تاکید داشتند، ادامه داد: خوشبختانه پس از گذشت 27 سال از رحلت حضرت امام راه و آرمان‌هایشان همچنان زنده است و مقام معظم رهبری به‌عنوان جانشین خلف ایشان توانسته‌اند همه ارزش‌های انقلابی را تداوم دهند.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه امام در نجف با تدریس خارج فقه ولایت فقیه، این مسئله را روشن کردند که باید در فکر حکومت و اداره جامعه اسلامی بود، اضافه کرد: امام(ره) معتقد بودند که برای مقابله با قدرت باطل، نمی‌‎توان از باطلی دیگر یاری گرفت و درواقع، نمی‌توان برای رسیدن به هدفی مشروع، از ابزار و آلاتی نامشروع بهره گرفت؛ به همین جهت، از ابتدا شرق و غرب را مورد حملات خویش قرار داد و هیچ یک از دو قدرت بزرگ دنیا از حملات او در امان نماند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000