پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/15 10:52:26
سرویس سیاسی
فولادگر مطرح کرد:

قیام 15خرداد نقطه عطف آغاز نهضتی انقلابی برای سرنگونی رژیم شاهنشاهی بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس روشنگری‌های امام(ره) را زمینه‌ساز قیام ۱۵خرداد دانست و گفت: عدم وابستگی ملت حاضر در این قیام به جریانات خاص سیاسی دوران خود از نکات بارز آن بود.
قیام 15خرداد نقطه عطف آغاز نهضتی انقلابی برای سرنگونی رژیم شاهنشاهی بود نماینده مردم اصفهان در مجلس روشنگری‌های امام(ره) را زمینه‌ساز قیام 15خرداد دانست و گفت: عدم وابستگی ملت حاضر در این قیام به جریانات خاص سیاسی دوران خود از نکات بارز آن بود. https://cdn.icana.ir/d/019/42989.jpg قیام,15خرداد,نقطه,عطف,آغاز,نهضتی,انقلابی,برای,سرنگونی,رژیم,شاهنشاهی,بود Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه قیام 15خرداد سال 42 آغازگر حرکت نهضت انقلابی به رهبری امام خمینی(ره) بود، گفت: در این روز مردم برخی از نقاط کشور با حرکتی انقلابی ندای امام(ره) را لبیک گفته و کفن پوشان از ولایت دفاع کردند و در همین راه به شهادت رسیدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تاریخ قیام 15 خرداد مبدأ بروز انقلاب اسلامی شناخته شده است، گفت: خون های پاک این شهیدان نهال نظام جمهوری اسلامی را آبیاری و به درختی تنومند تبدیل کرد که امروز یکی از مؤثرترین نظام های بین المللی هستیم.

حمیدرضا فولادگر حمیدرضا فولادگر3406751/25/2014 9:32:13 AMhttp://media.icana.ir/Image/2014/01/57799_Thum.jpg
حمیدرضا فولادگر

وی در ادامه با بیان اینکه امام خمینی(ره) بنیانگذار نظامی شد که با پشتوانه ملت به بزرگ‌ترین چالش برای قدرت های بزرگ دنیا تبدیل شده است، عنوان کرد: بعد از وقایع 15 خرداد بود که امام راحل(ره) هرساله تأکید داشتند باید یاد و خاطره این قیام همواره در اذهان زنده بماند چرا که انقلاب به واسطه این قیام صورت گرفت که از برکات نیمه خرداد 42 بود.

فولادگر ادامه داد: از نکات بارز قیام 15 خرداد عدم وابستگی این قیام به جریانات سیاسی خاص دوران خود بود که با همزمانی با ایام محرم شروع شد و برآمده از بطن ملت ایران بود لذا خلوص نیتی در آن بود که در بین قیام های دیگر بی نظیر بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: روشنگری های امام(ره) در سخنرانی ها و اعلامیه های ایشان بود که باعث شد مردم به خود آمده و متوجه شوند رژیم شاهنشاهی چه نقشه ای برای حفظ حکومت و قدرت خود دارد که در این مسیر از تضییع حقوق ملت نیز دریغ نکرده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر غفلت نکردن در گرامیداشت ایام 15 خرداد خاطرنشان کرد: لازم است طبق تأکیدات امام راحل(ره) هر ساله این روز را گرامی بداریم تا مردم و مسئولان فراموش نکنند به واسطه چه وقایعی امروز می توانیم در امنیت و آرامش در کشورمان زندگی کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet