آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن‌بیگی:

آمریکا در اجرای برجام نیازمند مذاکره و تعامل با ایران است/لزوم تقویت تعاملات دیپلماسی با کشورهایی خارج از حوزه اتحادیه اروپا

سرویس سیاسی
نماینده مردم دامغان در مجلس معتقد است علیرغم اینکه آمریکا نیازمند تعامل با ایران است، خوی استکباری این کشور اجازه نمی‌دهد به تعهدات خود به خصوص در زمینه برجام پایبند باشد.
شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 11:51
آمریکا در اجرای برجام نیازمند مذاکره و تعامل با ایران است/لزوم تقویت تعاملات دیپلماسی با کشورهایی خارج از حوزه اتحادیه اروپا نماینده مردم دامغان در مجلس معتقد است علیرغم اینکه آمریکا نیازمند تعامل با ایران است، خوی استکباری این کشور اجازه نمی‌دهد به تعهدات خود به خصوص در زمینه برجام پایبند باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108597653877.jpg آمریکا,در,اجرای,برجام,نیازمند,مذاکره,و,تعامل,با,ایران,است/لزوم,تقویت,تعاملات,دیپلماسی,با,کشورهایی,خارج,از,حوزه,اتحادیه,اروپا Icana

ابوالفضل حسن‌بیگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به کارشکنی‌های مداوم آمریکایی‌ها در جریان اجرای مفاد برجام، گفت: طبق فرمایش امام راحل(ره) که آمریکایی‌ها هیچگاه به تعهدات خود پایبند نیستند، باید بدانیم نباید در هیچ زمینه ای به آنها اعتماد کنیم که سنگ‌اندازی‌های آمریکا در جریان اجرای مفاد برجام نیز یکی از این موارد است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اراده آمریکا صرفا استکباری است و به خاطر دشمنی و کینه ای که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی با ایران داشته اند قصد دارند شرایطی را به وجود بیاورند که ما برای تأمین نیازهای خود در مضیقه قرار بگیریم.

وی افزود: با این حال در نهایت دیدیم که آنها مجبور شدند از ما درخواست کنند پای میز مذاکره بنشینیم و موضوعی به نام برجام از قبال همین مذاکرات به تصویب رسید اما با وجود اینکه خود آمریکایی ها تنها راه حل را تصویب برجام می دانستند اکنون در صدد فعالیت‌هایی هستند که مانع اجرای آن شوند.

حسن‌بیگی ادامه داد: لازم است آمریکایی ها تاریخ را مرور کرده و ایستادگی ملت و رهبری ایران را در سخت ترین شرایط ببینند ضمن اینکه منطقه ایران به لحاظ ژئوپلتیک به گونه ای است که دنیا نیاز دارد با ما در تعامل باشد و مذاکره کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: لازم است امروز تقویت رابطه با کشورهای دیگر را در دست داشته باشیم تا زمانی که به دوستانمان در دنیا نیاز داشتیم کشورهایی باشند که با ما همصدا شوند ضمن اینکه باید بدانیم تنها کشور دنیا آمریکا و کشورهای اروپایی نبوده و لازم است با کشورهای دیگر شرقی، غربی و آفریقایی ارتباط برقرار کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000