پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/15 11:30:10
سرویس اقتصادی
نادری:

توجه به طرح آمایش سرزمینی کلید توسعه اقتصادی/ از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی نباید غافل شد

نماینده مردم پاوه، جوانرود و روانسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر منطقه از کشور از ظرفیت های اقتصادی خاصی برخوردار است ،گفت: باید به موضوعاتی مانند طرح آمایش سرزمینی و صنعت گردشگری بیشتر توجه شود تا روند توسعه اقتصادی کشور مطلوب شود.
توجه به طرح آمایش سرزمینی کلید توسعه اقتصادی/ از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی نباید غافل شد نماینده مردم پاوه، جوانرود و روانسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر منطقه از کشور از ظرفیت های اقتصادی خاصی برخوردار است ،گفت: باید به موضوعاتی مانند طرح آمایش سرزمینی و صنعت گردشگری بیشتر توجه شود تا روند توسعه اقتصادی کشور مطلوب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104049068119.jpg توجه,به,طرح,آمایش,سرزمینی,کلید,توسعه,اقتصادی/,از,ظرفیت,سرمایه,گذاران,داخلی,نباید,غافل,شد Icana

شهاب نادری درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درخصوص اولویت های اصلی کشور گفت: اهم برنامه ریزی های کشور با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، باید توسعه اقتصادی کشور باشد.

نماینده مردم پاوه،جوانرود و روانسر درمجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به جمعیت بالای جوان در کشور باید برنامه ریزی ها به نحوی باشد که به اشتغال زایی منتهی شود به دلیل اینکه ایجاد اشتغال از مشکلات اجتماعی نیز جلوگیری می کند.

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود: البته ایجاد اشتغال مستلزم اقدامات کارشناسی و عملی در حوزه اقتصاد است.

 

اصلاح نظام بانکی از اقدامات عملی برای توسعه اقتصاد است

نادری گفت:باید پذیرفت اصلاح نظام بانکی از اقداماتی است که می تواند در توسعه اقتصاد کشور نقش مهمی داشته باشد و در این رابطه بحث ضرورت توجه به تطابق نرخ سود بانکی با نرخ تورم باید در اولویت باشد.

وی ادامه داد: نکته دیگر اینکه باید به سرمایه گذاران داخلی توجه شود تا مانع از خروج سرمایه ها از کشور شد و از این ظرفیت باید استفاده کرد و اصل 44 قانون اساسی را به درستی اجرایی کرد.

نماینده مردم پاوه، جوانرود و روانسر در مجلس شورای اسلامی افزود: هر منطقه از کشور از ظرفیت های اقتصادی خاصی برخوردار است باید به موضوعاتی مانند طرح آمایش سرزمینی و صنعت گردشگری بیشتر توجه شود تا روند توسعه اقتصادی کشور مطلوب شود./

پایان پیام       

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet