پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/15 12:10:06
سرویس سیاسی
عثمانی در واکنش به ایجاد اختلال در سخنرانی سیدحسن خمینی:

ایجاد بی‌نظمی در سخنرانی افراد برآمده از نظام باعث خدشه به وحدت عمومی می‌شود

عضو هیأت رئیسه مجلس بابیان اینکه سیدحسن خمینی از نیروهای نظام است، گفت: ایجاد اختلال در سخنرانی افراد هرچند بابت طبع ما نباشد به خصوص در مکان مقدسی مثل مرقد مطهر امام راحل(ره) درست نیست.
ایجاد بی‌نظمی در سخنرانی افراد برآمده از نظام باعث خدشه به وحدت عمومی می‌شود عضو هیأت رئیسه مجلس بابیان اینکه سیدحسن خمینی از نیروهای نظام است، گفت: ایجاد اختلال در سخنرانی افراد هرچند بابت طبع ما نباشد به خصوص در مکان مقدسی مثل مرقد مطهر امام راحل(ره) درست نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/121006.jpg ایجاد,بی‌نظمی,در,سخنرانی,افراد,برآمده,از,نظام,باعث,خدشه,به,وحدت,عمومی,می‌شود Icana

محمدقسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از ایجاد اختلال مجدد هنگام سخنرانی سیدحسن خمینی در مراسم ارتحال امام راحل(ره) که روز گذشته در مرقد مطهر ایشان برگزار شد، گفت: این بی‌نظمی‌ها عمدتا از طرف نیروهای افراطی بوده و قطعا به هیچ وجه به نفع کشور نیست.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: انتظار این است که این حرکت جریانات مختلف که معمولا هم خودجوش نبوده و سازمان‌دهی شده است دست از این رفتار بردارند که با آن به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نمی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه ایجاد بی‌نظمی از طرف هر جناحی که باشد در جریان سخنرانی ها درست نیست، گفت: اولا سیدحسن خمینی از نیروهای نظام است و سخن او سخن ضد نظام نیست در ثانی اگر احیانا صحبت های کسی باب طبع ما نباشد راه آن برهم زدن جلسه نیست.

عثمانی در ادامه با تأکید بر اینکه مستمعین حاضر در هر جلسه ای باید به سخنان سخنران گوش بدهند، اذعان داشت: به خصوص اینکه سخنرانی سیدحسن خمینی در مکان مقدسی که مرقد امام راحل(ره) است صورت می گرفت که باید ظرفیت ها در آن بالا باشد چون ظرفیت امام(ره) بالا بوده و شخصیتی بود که باید تمامی اندیشه ها برگرفته از اندیشه ایشان باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه برهم زدن جلسات امری دمده است لازم است از طرف جریان های چپ و راست افراطی نیز برچیده شود تا دیگر شاهد چنین حرکاتی نباشیم که باعث ایجاد خلل در وحدت عمومی شود.

به گزارش خانه ملت، عده ای که روز گذشته در جریان برگزاری مراسم ارتحال امام راحل(ره)، در اطراف مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی و رو به تریبون مستقر شده بودند اقدام به ایجاد اختلال در سخنرانی سیدحسن خمینی کردند که علاوه بر ایجاد سروصدا با تکان دادن چفیه هایی در هوا باعث ایجاد بی‌نظمی و هیاهو نیز شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet