پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/16 10:40:28
سرویس اقتصادی
رجبی:

نرخ سود وام مسکن متناسب با نرخ تورم کاهش یابد/ بازار دلالی باید از رونق بیافتد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت جلوگیری از رونق بازار دلالان در بخش مسکن گفت: با توجه به کاهش نرخ تورم باید نرخ سود تسهیلات بانکی در بخش مسکن کاهش یابد.
نرخ سود وام مسکن متناسب با نرخ تورم کاهش یابد/ بازار دلالی باید از رونق بیافتد نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت جلوگیری از رونق بازار دلالان در بخش مسکن گفت: با توجه به کاهش نرخ تورم باید نرخ سود تسهیلات بانکی در بخش مسکن کاهش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109335061133.jpg نرخ,سود,وام,مسکن,متناسب,با,نرخ,تورم,کاهش,یابد/,بازار,دلالی,باید,از,رونق,بیافتد Icana

فرج الله رجبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت بازار مسکن گفت: در شرایط تعادل مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت ها در بازار است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید توجه داشت رونق بخش مسکن در بسیاری از فعالیت های اقتصادی تاثیر گذار است بنابراین باید از تجربیات بخش مسکن استفاده شود.

کاهش اعتماد سرمایه گذاران در بخش بازار مسکن

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: در حال حاضر از اعتماد سرمایه گذاران به بخش بازار مسکن کاسته شده و سرمایه گذار ان در این بخش اصطلاحا با خواب سرمایه روبرو بوده اند.

وی افزود: میانگین قیمت مسکن در کل کشور، نسبت به بهای ساخت خیلی گران نیست اما باید در مناطقی که قیمت مسکن بالا است تسهیلات به نحویی ارائه شود که قدرت خرید مردم منتهی به خانه دار شدن  آنان بشود.

ادامه داد: با توجه به کاهش نرخ تورم باید نرخ سود تسهیلات بانکی در بخش مسکن کاهش یابد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: بخش مسکن باید از رکود خارج شود البته در این راستا باید تدابیری اتخاذ شود تا دلالی کاذب در این بخش رونق نگیرد./   

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet