پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/16 09:43:34
سرویس صحن
شهریاری در تذکر آیین نامه ای:

لایحه برنامه ششم توسعه در اختیار نمایندگان جدید مجلس دهم قرار گیرد

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس خواستار ارائه لیست طرح‌ها و لوایح معوق مجلس قبل به نمایندگان دوره جدید نهاد قانونگذاری شد.
لایحه برنامه ششم توسعه در اختیار نمایندگان جدید مجلس دهم قرار گیرد نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس خواستار ارائه لیست طرح‌ها و لوایح معوق مجلس قبل به نمایندگان دوره جدید نهاد قانونگذاری شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104480629811.jpg لایحه,برنامه,ششم,توسعه,در,اختیار,نمایندگان,جدید,مجلس,دهم,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمال الدین شهریاری در نشست علنی امروز (یکشنبه 16 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه ای با استناد به ماده 141 گفت: براساس این ماده، باید طرح‌ها و لوایح معوق مانده در دوره قبل به مجلس جدید ارائه شود، در حالی که این اقدام صورت نگرفته است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز دو دستور کار در راستای برنامه ششم توسعه در مجلس در حال بررسی است در حالی که به نظر می‌رسد برخی دیدگاه‌ها بر آن است که با توجه به اینکه لایحه برنامه ششم توسعه یکبار در دوره قبل بین نمایندگان توزیع شده، حال نیازی به توزیع آن بین نمایندگان جدیدالورود نیست؛ در حالی که این لایحه باید در اختیار نمایندگان قرار گیرد تا آنها با آگاهی قبلی بتوانند در مورد آن تصمیم بگیرند.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: معاونت قوانین عناوینی از طرح ها و لوایح را تهیه کرده که به زودی در اختیار نمایندگان و حتی دولت قرار می‌گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: گزارش امروز مرکز پژوهش ها نیز در مورد برنامه ششم توسعه نیست، چرا که هنوز لایحه جدید آن به مجلس ارسال نشده است؛ لذا گزارش امروز در مورد مولفه‌های وضعیت اقتصادی کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet