هدر موبایل
1395/03/16 11:10:20
سرویس اقتصادی
هاشم زایی:

ضرورت جذب سرمایه های خارجی برای خروج از رکود/واردات باید محدود به تکنولوژی شود

نماینده مردم تهران در مجلس دهم، با اشاره به توفیق دولت در کنترل تورم، افزود: جذب سرمایه های خارجی با هدف رشد تولید ملی و خروج از رکود لازم است.
ضرورت جذب سرمایه های خارجی برای خروج از رکود/واردات باید محدود به تکنولوژی شود نماینده مردم تهران در مجلس دهم، با اشاره به توفیق دولت در کنترل تورم، افزود: جذب سرمایه های خارجی با هدف رشد تولید ملی و خروج از رکود لازم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105973843727.jpg ضرورت,جذب,سرمایه,های,خارجی,برای,خروج,از,رکود/واردات,باید,محدود,به,تکنولوژی,شود Icana

عبدالرضا هاشم زایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اولویت مجلس دهم بهبود وضعیت اقتصادی کشور است، گفت: بهترین راه برای بهبود شرایط کشور حمایت از تولیدات داخل برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به توفیق دولت در کنترل تورم، افزود: تجربه مثبت دولت در کنترل تورم باید در مسیر کاهش نرخ رکود نیز تکرار شود تا به این ترتیب شرایط اقتصادی کشور ساماندهی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه لازمه خروج از رکود و ایجاد رونق اقتصادی تزریق نقدینگی به تولید است، تصریح کرد: با توجه به اینکه تاکنون نقدینگی داخلی از سوی بانک ها تامین شده اکنون لازم است بستر برای جذب سرمایه های خارجی فراهم شود.

بدهی بانک ها باید کاهش یابد

وی با تاکید بر اینکه با توجه به بدهی بانک ها و کاهش محسوس قیمت نفت باید زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی را در کشور فراهم کنیم، افزود: تعامل بیشتر ما با کشورهای مختلف دنیا می تواند در بحث اقتصادی ما مثمر ثمر باشد.

هاشم زایی با بیان اینکه در خلال جذب سرمایه های خارجی باید اخذ تکنولوژی و فناوری های نوین نیز صورت بگیرد، گفت: در حال حاضر واردات در کشور ما  باید به تکنولوژی و علم روز محصور شود.

وی ادامه داد: اولویت دولت و مجلس اکنون تحقق اقتصاد مقاومتی با لحاظ فاکتورهای پیش بینی شده از سوی رهبر معظم انقلاب است.

نماینده مردم مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با کنترل نرخ رکور بیکاری کاهش یافته و همچنین رشد قدرت خرید مردم را شاهد خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet