هدر موبایل
1395/03/16 12:05:20
سرویس اقتصادی
شهریاری:

جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هنوز خروجی نداشته است/ناگزیر به تحقق اقتصاد مقاومتی برای بهبود اوضاع هستیم

نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم، مبارزه با قاچاق و مفاسد اقتصادی را اولویت مجلس دهم خواند و گفت: خروجی جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید در بطن اقتصاد رویت شود.
جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هنوز خروجی نداشته است/ناگزیر به تحقق اقتصاد مقاومتی برای بهبود اوضاع هستیم نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم، مبارزه با قاچاق و مفاسد اقتصادی را اولویت مجلس دهم خواند و گفت: خروجی جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید در بطن اقتصاد رویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42728.jpg جلسات,ستاد,فرماندهی,اقتصاد,مقاومتی,هنوز,خروجی,نداشته,است/ناگزیر,به,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,برای,بهبود,اوضاع,هستیم Icana

حسین علی شهریاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تعامل دولت و مجلس برای بهبود شرایط کشور، گفت: چابک سازی و کوچک سازی دولت لازمه بهبود شرایط اقتصادی کشور است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم، با بیان اینکه اتکا به تولید ملی و رونق دادن به صنایع داخلی می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی ما را مرتفع کند، افزود: متاسفانه در سال های اخیر در نتیجه سیاست های اشتباه بسیاری از شبکه های تولید و صنایع ما تعطیل شده اند که تبعات آن را در جامعه می بینیم.

 

مبارزه قاطع با قاچاق و مفاسد اقتصادی ضروری است

وی با تاکید بر اینکه توجه به تولید ملی می تواند به بهبود شرایط اقتصادی و همچنین کاهش معضلات اجتماعی منجر شود، تصریح کرد: مبارزه قاطع با قاچاق و همچنین مفاسد اقتصادی یکی از راهکارهایی است که اجازه نفس کشیدن به تولید ملی می دهد.

شهریاری با بیان اینکه در حال حاضر پدیده قاچاق تولید ملی را نابود کرده است، گفت: نظارت دقیق بر مبادی ورودی کشور و همچنین برخورد قاطع با قاچاقچیان می تواند به بهبود شرایط در بعد اقتصادی کشور کمک کند.

وی با بیان اینکه یکسان سازی شرایط زندگی مردم و مسئولان در کشور کلید رفع بسیاری از مشکلات است، تصریح کرد: نمی شود مسئولی با وضع مالی بسیار خوب برای مردمی که با حداقل ها زندگی می کنند از بهبود شرایط حرف بزند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه پیش روی مسئولان برای کمک به وضعیت کشور است، گفت: خروج از حرف و شعار و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی وظیفه تک تک مسئولان در ین برهه از زمان است.

وی با اشاره به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، ادامه داد: جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی باید خروجی مناسبی داشته و تنها به برگزاری صرف همایش ها و نشست ها معطوف نباشد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم، یادآور شد: متاسفانه با گذشت سه ماه از آغاز سال جدید هنوز اتفاقی در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی رخ نداده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet