پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 09:23:17
سرویس سیاسی
کوهکن:

رعایت شروط 9 گانه مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس معیار اجرای صحیح برجام است

نماینده مردم لنجان گفت: رعایت شروط ۹ گانه مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس معیار اجرای صحیح برجام است و به هیچ وجه زیر بار اقدامی که بر این دو معیار خدشه وارد کند نمی رویم.
رعایت شروط 9 گانه مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس معیار اجرای صحیح برجام است نماینده مردم لنجان گفت: رعایت شروط 9 گانه مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس معیار اجرای صحیح برجام است و به هیچ وجه زیر بار اقدامی که بر این دو معیار خدشه وارد کند نمی رویم. https://cdn.icana.ir/d/019/43224.jpg رعایت,شروط,9,گانه,مقام,معظم,رهبری,و,مصوبه,مجلس,معیار,اجرای,صحیح,برجام,است Icana

محسن کوهکن‌ریزی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص فروش آب سنگین ایران به آمریکا و موضوعات مطرح در این زمینه، اظهار داشت: نگاه ما به برجام و انتظارات ما از دستگاه دیپلماسی و سیاست خارجی کشور و مجلس باید متمرکز بر روی رعایت مصوبه مجلس و شروط مقام معظم رهبری باشد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر اقدامی در ارتباط با برجام اگر ذیل نامه مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس باشد، مورد تایید است و وارد جزئیات آن می شویم.

کوهکن ریزی ادامه داد: به طریق اولی اگر این موضوعات در ارتباط با برجام رعایت نشود، آن تصمیم وجاهت ندارد.

وی افزود: در مقابل اقدامی که بر مصوبه مجلس یا موارد 9 گانه مقام معظم رهبری خدشه ای وارد کند، ایستادگی می کنیم و به هیچ وجه زیر بار نمی رویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet