پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/16 14:57:37
سرویس سیاسی
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبری/

فلاحت پیشه:تاکید رهبری بر راس امور بودن مجلس و قانونمندی تصمیمات نمایندگان ملت

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس گفت: اصلی ترین تاکید رهبری در مورد اقدامات مجلس دهم بر قانونمند بودن تصمیمات بود. این رهنمود به منزله این است که قانون گذاری باید با دقت و حساسیت صورت گیرد تا تسهیل شرایط کشور را ایجاد کند.
فلاحت پیشه:تاکید رهبری بر راس امور بودن مجلس و قانونمندی تصمیمات نمایندگان ملت نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس گفت: اصلی ترین تاکید رهبری در مورد اقدامات مجلس دهم بر قانونمند بودن تصمیمات بود. این رهنمود به منزله این است که قانون گذاری باید با دقت و حساسیت صورت گیرد تا تسهیل شرایط کشور را ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100049686065.jpg فلاحت,پیشه:تاکید,رهبری,بر,راس,امور,بودن,مجلس,و,قانونمندی,تصمیمات,نمایندگان,ملت Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن راهبردی خواندن رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی گفت: سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری با نمایندگان ملت راهبردی و جامع بود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در سخنان خود تاکید داشتند که مجلس شورای اسلامی در همه مسائل باید در راس امور باشد. نمایندگان ملت باید با توجه به حساسیت های مسائل مختلف با دقت به موضوعات مختلف ورود کنند.

وی تصریح کرد: در کلام مقام معظم رهبری با تکیه بر سابقه تاریخی و نگاه امام خمینی(ره) جامعیت اقدامات مجلس شورای اسلامی برجسته بود. رهنمودهای معظم له این امیدواری را ایجاد می کند که مجلس دهم شروعی عزتمند و قدرتمند خواهد داشت.

اولویت های مجلس دهم در نگاه رهبری

فلاحت پیشه در بازخوانی سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصلی ترین تاکید رهبری در مورد اقدامات مجلس دهم بر قانونمند بودن تصمیمات بود. این رهنمود به منزله این است که قانون گذاری باید با دقت و حساسیت صورت گیرد تا تهسیل شرایط کشور را ایجاد کند؛ قانون گذاری که سدسازی کند به ضرر کشور تمام می شود.

وی در ادامه افزود: خودنظارتی نمایندگان در حوزه های مالی و اقتصادی از تاکیدات مقام معظم رهبری بود. معظم له همواره این موضوع را به نمایندگان ملت متذکر شده اند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس با بیان این که تاکید بر حل مسائل اقتصادی در صدراولویت های بیان شده توسط رهبری بود ، گفت: اولویت میان مدت و کوتاه مدت مقام معظم رهبری حل مسائل اقتصادی بود که به عنوان یک دغدغه برجسته بیان گردید.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری به نمایندگان ملت تاکید داشتند که مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در کوتاه ترین زمان ممکن باید حل شود.

فلاحت پیشه گفت:  نوع بیان مقام معظم رهبری در مورد بی کاری به نوعی حجت را برنمایندگان مجلس دهم تمام کرد تا تمام برنامه های مجلس را معطوف به این موضوع کنند. معظم له گفتند که احساس شرمندگی نظام نسبت به یک جوان بی کار بیش از شرمندگی آن جوان نسبت به کاری است.

وی گفت: ناخرسندی مقام معظم رهبری از وضعیت بی کاری جوانان کشور شرمندگی نمایندگان را در قبال وضعیت موجود تشدید کرد. نمایندگان مجلس دهم تلاش می کنند که با خروج کشور از رکود اقتصادی وضعیت موجود بهبود پیدا کند.

تاکید بر انقلابی بودن مجلس دهم

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در عرصه سیاست داخلی و سیاست خارجی تاکید داشتند که نمایندگان ملت انقلابی باشند.

وی در ادامه گفت: در نگاه مقام معظم رهبری مجلس یک نهاد انقلابی است که شاخصه های خود را دارد،اگر دشمنی صورت گرفت از طرف مقابل مجلس هم باید به شکلی قاطع پاسخ دشمنی را بدهد. ایشان کنگره را به عنوان نمونه یک دشمنی مطرح کردند که مجلس باید مواضع متقابل و هم سنگ با آنها را اتخاذ نماید.

فلاحت پیشه گفت: نمونه عراق که توسط مقام معظم رهبری بیان شد یک الگوی مناسب برای تصمیم گیری های انقلابی نمایندگان ملت بود. معظم له بیان داشتند که جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت در غرب آسیا تاکنون مانع بلعیده شدن عراق توسط استکبارجهانی شده است که این موضوع را به مسائل مختلف می توان تعمیم داد.

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet