پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/16 15:07:26
سرویس سیاسی
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبری/

عثمانی:رهبری بر تصویب قوانین کیفی در مجلس دهم تاکید کردند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کیفیت قوانین مصوب در مجلس از موضوعاتی بود که رهبری به نمایندگان متذکر شدند.ایشان بیان داشتند که با افزایش کمی قوانین مشکلی از مشکلات کشور حل نمی شود و با قوانین کیفی باید مسائل را حل کرد.
عثمانی:رهبری بر تصویب قوانین کیفی در مجلس دهم تاکید کردند عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کیفیت قوانین مصوب در مجلس از موضوعاتی بود که رهبری به نمایندگان متذکر شدند.ایشان بیان داشتند که با افزایش کمی قوانین مشکلی از مشکلات کشور حل نمی شود و با قوانین کیفی باید مسائل را حل کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105338644353.jpg عثمانی:رهبری,بر,تصویب,قوانین,کیفی,در,مجلس,دهم,تاکید,کردند Icana

محمد قسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که اصلی ترین کلام مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان انقلابی بودن مجلس دهم شورای اسلامی بود گفت: رهبری تاکید داشتند که نمایندگان ملت به صورت انفرادی و جمعی در موضوعات مختلف به صورت انقلابی اقدام کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم شورای اسلامی گفت: کیفیت قوانین مصوب در مجلس از موضوعاتی بود که رهبری به نمایندگان متذکر شدند.ایشان بیان داشتند که با افزایش کمی قوانین مشکلی از مشکلات کشور حل نمی شود و با قوانین کیفی باید مسائل را حل کرد.

وی گفت: قوانین مصوب مجلس همسو با برنامه های بالادستی و برنامه های توسعه کشور باشد. موضوعات اقتصادی از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری بود.

در ادامه گفت: در نگاه رهبری نمایندگان با تکیه بر سازوکارهای قانونی نظیر تحقیق و تفحص بر نحوه اجرای قانون نظارت داشته باشند. خود نظارتی از موضوعاتی بود که ایشان بیان داشتند تا از هرگونه لغزش نمایندگان جلوگیری شود.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری نسبت به سواستفاده دشمنان از نطق های نمایندگان نیز تذکراتی داشتند. نمایندگان باید مراقب باشند که نطق ها و موضع گیری های نمایندگان به جای حل مشکلات منجر به پیچیدگی مسائل و بهره برداری دشمنان را فراهم نکند.

وی گفت: پیگیری منافع ملی مردم توسط نمایندگان مجلس موضوعی بود که رهبری تاکید داشتند و نمایندگان ملت خود را ملزم به این موضوع در تصمیم گیری های خود خواهند دانست.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet