ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/03/16 15:37:10
سرویس دیگر رسانه‌ها
پوردستان:

راهبرد ایران نابودی داعش و دیگر گروهک های تروریستی است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی (نزاجا) گفت: گروه‌های تروریستی مانند داعش، زاییده تفکر اسلام‌ستیزی هستند و راهبرد جمهوری اسلامی، انهدام آنها در آن سوی مرزهاست.
راهبرد ایران نابودی داعش و دیگر گروهک های تروریستی است فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی (نزاجا) گفت: گروه‌های تروریستی مانند داعش، زاییده تفکر اسلام‌ستیزی هستند و راهبرد جمهوری اسلامی، انهدام آنها در آن سوی مرزهاست. https://cdn.icana.ir/d/019/52582.jpg راهبرد,ایران,نابودی,داعش,و,دیگر,گروهک,های,تروریستی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر احمدرضا پوردستان صبح یکشنبه در آیین گشایش فاز اول پادگان جدید تیپ 121 تکاور نیروی زمینی ارتش در تبریز افزود: گروه‌های تروریستی با حمایت استکبار جهانی و آمریکا راه فتنه‌انگیزی را در پیش گرفته‌اند.

وی با بیان این که هدف آمریکا از حمله به عراق، ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود، گفت: حضور رهبری هوشیار و آگاه، نیروهای مسلح آماده و مردمی پشتیبان و همراه، آمریکا را از فکر حمله نظامی به ایران منصرف کرد و آنها امروز راهبرد جدید خود را که مذهب علیه مذهب است، انتخاب کرده‌اند.

امیر پوردستان با بیان این که استکبار جهانی علاقه مند است جمهوری اسلامی را درگیر این طرح کند، افزود: در چنین شرایطی ما وقت برای از دست دادن نداریم و هر کس در هر سنگری که هست باید تمام توان و انرژی خود را برای مقابله با توطئه‌های دشمن به کار گیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که اصلی‌ترین وظیفه نیروهای مسلح، حفظ وحدت، پرهیز از بخشی‌نگری و تبعیت محض از فرماندهی کل قواست، افزود: در کنار این باید در همه حوزه‌ها تهدیدات را رصد کرده و متناسب با آن ظرفیت‌های دفاعی ایجاد کنیم، زیرا که امروز فرصتی برای غافلگیری نداریم.
وی همچنین با اشاره به سیاست‌های نیروی زمینی ارتش در جابه‌جایی پادگان‌ها، گفت: این موضوع جزء مباحث محوری نزاجاست و تلاش می‌کنیم آمایش پادگان‌های نیروی زمینی مطابق با خواست ستاد کل نیروهای مسلح باشد.

امیر پوردستان از حمایت‌های استانداری و مدیریت استان آذربایجان شرقی در جابه‌جایی پادگان تیپ 121 تکاور نیروی زمینی ارتش قدردانی کرد و گفت: فازهای بعدی این پادگان نیز در محل جدید خود به سرعت در حال اجراست.

پادگان جدید تیپ 121 تکاور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی که به نام شهید رحمان فروزنده مزین شده است، در زمینی به وسعت 71 هکتار در خارج از شهر تبریز ایجاد می‌شود و تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش ایرنا؛ فاز اول این پادگان شامل هشت هزار و 23 متر مربع ساختمان و میدان صبحگاه با هزینه‌ای افزون بر 200 میلیارد ریال امروز به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet