پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/16 16:58:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_

مردم باید وظایف نمایندگانشان در شورای شهر را بدانند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه برای اداره و روشن نگه داشتن چراغ شورای شهر تهران، در هر دقیقه بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان هزینه می شود و علی رغم اینکه در شورای چهارم تعداد اعضا بیشتر شدند لکن متاسفانه عملکرد شورای چهارم به اندازه ی شورای سوم قابل قبول نیست.
مردم باید وظایف نمایندگانشان در شورای شهر را بدانند عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه برای اداره و روشن نگه داشتن چراغ شورای شهر تهران، در هر دقیقه بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان هزینه می شود و علی رغم اینکه در شورای چهارم تعداد اعضا بیشتر شدند لکن متاسفانه عملکرد شورای چهارم به اندازه ی شورای سوم قابل قبول نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100432378312.jpg مردم,باید,وظایف,نمایندگانشان,در,شورای,شهر,را,بدانند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ معصومه آباد عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: مردم باید نسبت به مطالباتشان آشنا باشند و بدانند که نمایندگان آنها در شورای شهر چه وظایف، مسئولیت ها و تکالیفی دارند.

وی در ادامه عنوان کرد: با وجود اینکه برای اداره و روشن نگه داشتن چراغ شورای شهر تهران، در هر دقیقه بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان هزینه می شود و علی رغم اینکه در شورای چهارم تعداد اعضا بیشتر شدند لکن عملکرد شورای چهارم به اندازه ی شورای سوم قابل قبول نیست.

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران گفت: لازم است به تعریف معیار و شاخص برای عملکرد اعضای شورا پرداخته شود تا موازنه بین حق و تکلیف برای نمایندگان مردم در شورای شهر برقرار گردد.

آباد همچنین افزود: اقتصاد مقاومتی در مقام اقدام و عمل می تواند مشکلات اجتماعی – اقتصادی را حل نماید و از بروز بحران های اجتماعی و بزهکاری هایی که منشا آن فقر فرهنگی و اقتصادی می باشد جلوگیری نماید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از این رو در راستای اصلاح نگرش اجتماعی به مباحث اقتصادی لازم است ارزش های اجتماعی با سطح اقتصادی جامعه همگن شود.

انتهای پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet