پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/16 16:50:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/نخستین دیدار نمایندگان مجلس دهم با رهبر انقلاب/

پورابراهیمی: بیانات رهبری به حرکت مجلس جهت می‌دهد

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی سخنان امروز (یکشنبه) مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس دهم را موجب جهت دهی به حرکت مجلس در چهارسال آینده دانست .
پورابراهیمی: بیانات رهبری به حرکت مجلس جهت می‌دهد نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی سخنان امروز (یکشنبه) مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس دهم را موجب جهت دهی به حرکت مجلس در چهارسال آینده دانست . https://cdn.icana.ir/d/019/201605104975956073.jpg پورابراهیمی:,بیانات,رهبری,به,حرکت,مجلس,جهت,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به دیدار امروز نمایندگان با مقام معظم رهبری اظهار کرد: مثل همیشه ایشان در سخنان خود حوزه های راهبردی تصمیمات مجلس را مورد اشاره قرار دادند که این جهت حرکت مجلس در طول چهار سال آینده را مشخص می‌کند.

وی افزود: یکی از موارد مورد تاکید ایشان این بود که اولویت فوری نظام باید حوزه اقتصادی باشد و انتظار این است که مجلس در این موضوعات و به ویژه بحث اشتغال ورود پیدا کند و مسیر حرکت نظام را به شکلی هدایت کنیم که شرایط مطلوب در جامعه به وجود بیاید.

این نماینده مجلس با اشاره به تاکید رهبری بر اهمیت برنامه ششم توسعه خاطرنشان کرد: بیان ایشان این بود که برنامه ششم یک ریل‌گذاری برای پنج سال آینده محسوب می شود لذا مجلس باید اشراف کافی بر روی آن داشته باشد و تصمیمات منطقی در این باره اتخاذ کند، بنابراین نمایندگان باید با اولویت ویژه ای برنامه ششم را به عنوان یکی از مسائل اساسی کشور مدنظرقرار دهند.

پورابراهیمی ادامه داد: رهبری هم‌چنین در سخنانشان برلزوم مراقبت نمایندگان در رفتار، گفتار و اقدامشان تاکید کردند و گفت شرایط به گونه ای نباشد که موجب خشنودی دشمن شود. وجود فضای همدلی در مجلس نیز از دیگر نکات مورد تاکید ایشان بود تا تصمیمات مجلس آثار مخربی در جامعه به جای نگذارد.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان اظهار کرد: ایشان در فرمایشات خود اقتصاد را اولویت فوری و فرهنگ را رویکرد بلندمدت نظام دانستند و بر لزوم توجه مجلس به این دو مقوله تاکید کردند که امیدواریم در دوره دهم شاهد نگاه ویژه مجلس به این دو حوزه باشیم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet