هدر اصلی
1395/03/17 10:17:53
سرویس سیاسی
کواکبیان:

فروش آب سنگین ایران به آمریکا محقق نمی‌شود/ وضعیت برداشت 2 میلیارد دلار از اموال ایران باید مشخص شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من معامله ای بین ایران و آمریکا در خصوص خرید و فروش آب سنگین محقق نخواهد شد.
فروش آب سنگین ایران به آمریکا محقق نمی‌شود/ وضعیت برداشت 2 میلیارد دلار از اموال ایران باید مشخص شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من معامله ای بین ایران و آمریکا در خصوص خرید و فروش آب سنگین محقق نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/48194.jpg فروش,آب,سنگین,ایران,به,آمریکا,محقق,نمی‌شود/,وضعیت,برداشت,2,میلیارد,دلار,از,اموال,ایران,باید,مشخص,شود Icana

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص وضعیت فروش آب سنگین ایران به آمریکا، اظهار داشت: مخالفت هایی از سوی آمریکایی ها در این خصوص مطرح شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وضعیت موجود ایران نیز دیگر نمی خواهد آب سنگین خود را به آمریکا بفروشد.

وی افزود: بنا بر اطلاعاتی که دارم می دانم که طرف مقابل مخالفت هایی را مطرح کرده است و ایران نیز به دلیل مطرح شدن برداشت 2 میلیارد دلار از اموال ایران توسط آمریکا با توجه به رای دیوان عالی این کشور، ایران بنا ندارد که این معامله را انجام دهد.

کواکبیان گفت: ایران ابتدا باید وضعیت برداشت 2 میلیارد دلار از اموال خود، توسط آمریکا را مشخص کند.

وی افزود: به نظر من معامله ای بین ایران و آمریکا در خصوص خرید و فروش آب سنگین محقق نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet