هدر موبایل
1395/03/17 11:13:11
سرویس صحن
کیان‌پور در نطق میان دستور:

استفاده از مدیریت تخصصی و متعهد، لازمه‌ اجرای اقتصاد مقاومتی است/ انتخاب مدیران اقتصادی، سیاسی نباشد

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس معتقد است نباید انتخاب مدیران اقتصادی به صورت سیاسی انجام شود زیرا با چنین رفتاری، افراد صرفا جهت تامین نظرات یک جریان خاص کار می‌کنند.
استفاده از مدیریت تخصصی و متعهد، لازمه‌ اجرای اقتصاد مقاومتی است/ انتخاب مدیران اقتصادی، سیاسی نباشد نماینده مردم درود و ازنا در مجلس معتقد است نباید انتخاب مدیران اقتصادی به صورت سیاسی انجام شود زیرا با چنین رفتاری، افراد صرفا جهت تامین نظرات یک جریان خاص کار می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108611019907.jpg استفاده,از,مدیریت,تخصصی,و,متعهد،,لازمه‌,اجرای,اقتصاد,مقاومتی,است/,انتخاب,مدیران,اقتصادی،,سیاسی,نباشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجید کیان‌پور در نشست علنی امروز (دوشنبه، 17 خرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: از تمامی مردم، نمایندگان ادوار و کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی که حضور باشکوهی در انتخابات اخیر مجلس داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از اینکه استان لرستان جهت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی انتخاب شده تشکر می‌کنم ولی نگرانی از این دارم که از این موقعیت به صورت احسن و مطلوب استفاده نشود.

کیان‌پور افزود: استفاده از مدیریت تخصصی و متعهد، لازمه‌های اجرای سیاست مقاومتی است و نگرانی از این است که انتخاب مدیران اقتصادی به صورت سیاسی انجام شود به دلیل اینکه مدیران ضعیف و ناکارآمد صرفا جهت تامین نظرات یک جریان خاص در استان کار می‌کنند.

وی افزود: مشکلاتی مانند بیکاری، رکود اقتصادی در شهرستان‌های ازنا و درود وجود دارد و بیکاری با نرخ بالای 35 درصد و پروژه‌های نیمه تمام عامل نگرانی مردم در این شهرستان‌ها است به صورتی که رشد جمعیت کاهش یافته و سطح مهاجرت افزایش یافته است و بسیاری از واحدهای صنعتی تعطیل یا نیمه‌فعال هستند.

کیان‌پور گفت: دولت باید جهت حل مشکلات، تدابیری اتخاذ کند و برای مشکلاتی که در تعریض پروژه راه‌سازی ازنا- شازند وجود دارد تدبیر کنند، به دلیل اینکه این جاده در سال‌های گذشته به دلیل نامناسب بودن کشته به جا گذاشته است. همچنین سد کمندان در حوزه انتخابیه‌ام باید به بهره‌برداری برسد و همچنین تصفیه‌خانه آب ازنا برای تکمیل تامین اعتبار شود.    

وی ادامه داد: باید به وضعیت معیشتی، اشتغال‌زایی و بهداشت در شهرستان‌های ازنا و درود رسیدگی شود و امکانات بیمارستانی ارتقاء یابد و به وضعیت درمانگاه در شهرهای مومن‌آباد و جولان در حوزه انتخابیه‌ام رسیدگی شود و همچنین منطقه ویژه اقتصادی نیازمند رسیدگی بیشتری است.

کیان‌پور گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به وضعیت حقوقی کارگران کارخانه‌های فولاد و چدن رسیدگی کند به دلیل اینکه هفت ماه است حقوق دریافت نکرده‌اند. ضمن آنکه کارخانه سیمان در حوزه انتخابیه‌ام نیازمند تقویت است.

وی ادامه داد: باید وزیر نیرو به مشکل کمبود آب شرب و کشاورزی رسیدگی کند و سدها در این منطقه تکمیل شود، همچنین وزیر دفاع نسبت به حداکثر رساندن صنایع زرهی بنی‌هاشم دستور لازم را صادر کنند.

کیان پور گفت: وزیر راه و شهرسازی باید به وضعیت کمربندی در شهرستان‌های ازنا و درود رسیدگی کند و همچنین وزیر ورزش و جوانان به وضعیت ورزشگاه‌ها در شهرستان درود و منطقه رسیدگی و از تیم‌های ورزشی حمایت کند.

وی ادامه داد: حدود 250 واحد سنگ‌بری نیازمند رسیدگی از سوی وزارت صنعت هستند و همچنین باید به وضعیت مالیات و بیمه در منطقه بیشتر توجه شود و اینکه باید مشخص شود به چه دلیل مناطق ازنا و درود از منطقه غیر برخوردار به برخوردار تبدیل شده‌اند.

کیان‌پور گفت: وزیر نفت باید در تعرفه گاز این مناطق تجدیدنظر کند و باید گازرسانی به روستاها در این مناطق انجام شود. از وزرای جهاد کشاورزی و نیرو درخواست می‌کنم به وضعیت نوع کشت در منطقه رسیدگی کند و همچنین وضعیت چاه‌های کشاورزی نیازمند تعیین و تکلیف است.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید سود بانکی تعیین تکلیف شود و به وضعیت معلمان حق التدریسی رسیدگی شود./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet