پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 11:30:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

وزیر کار اقدامات در مورد کارگران آق‌دره را به افکار عمومی گزارش کند

نماینده مردم تهران در مجلس دهم با ابراز تاسف از موضوع شلاق خوردن کارگران گفت: جداً باعث ناراحتی‌ است که در کشور ما چنین حادثه‌ای رخ دهد.
وزیر کار اقدامات در مورد کارگران آق‌دره را به افکار عمومی گزارش کند نماینده مردم تهران در مجلس دهم با ابراز تاسف از موضوع شلاق خوردن کارگران گفت: جداً باعث ناراحتی‌ است که در کشور ما چنین حادثه‌ای رخ دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109126561965.jpg وزیر,کار,اقدامات,در,مورد,کارگران,آق‌دره,را,به,افکار,عمومی,گزارش,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به موضوع شلاق‌خوردن کارگران آق‌دره اظهار داشت: استمرار بی‌توجهی به اعتراض‌های کارگران و کوتاهی در ایفای نقش میانجی‌گری توسط اداره کار متاسفانه موضوع را به سمتی برد که شاهد بروز چنین رخ دادی باشیم.

او با ابراز تاسف از این اتفاق تلخ بر پیگیری این حادثه تاکید و تصریح کرد: امیدوارم وزیر محترم کار برای تنویر افکار عمومی از روند این حادثه و اقداماتی که وزارت کار در این مورد انجام داده است، گزارشی به افکار عمومی ارائه کند.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم با یادآوری ماموریت سه‌جانبه‌گرایی وزارت کار و نقش میانجی بین کارگر و کارفرما تاکید کرد: مطلوب این است که بستر لازم جهت مطلع شدن از اعتراض‌های صنفی و رسیدگی به موقع نسبت به این اعتراض‌ها مهیا شود.

به گزارش ایلنا؛ حسینی متذکر شد: انتظار می رود با حساسیت و هوشیاری نسبت به احقاق حقوق کارگران زحمتکش اقدام شود تا از تکرار حوادثی این چنینی که تنها دستمایه‌ تبلیغات علیه نظام می‌شود، جلوگیری به عمل آید./
پایان پیام  

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet