خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 12:49:25
سرویس صحن
سعیدی:

بانک‌ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته‌اند/ نباید خروج از رکود به قیمت تعطیلی بنگاه‌های تولیدی باشد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم با انتقاد از رشد صرفا ۲۵ درصدی قانون برنامه پنجم، تصریح کرد: بانک ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته اند و این بهره بانکی در هیچ کجای دنیا متداول نیست.
بانک‌ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته‌اند/ نباید خروج از رکود به قیمت تعطیلی بنگاه‌های تولیدی باشد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم با انتقاد از رشد صرفا 25 درصدی قانون برنامه پنجم، تصریح کرد: بانک ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته اند و این بهره بانکی در هیچ کجای دنیا متداول نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/87543.jpg بانک‌ها,کمر,اقتصاد,و,تولید,را,شکسته‌اند/,نباید,خروج,از,رکود,به,قیمت,تعطیلی,بنگاه‌های,تولیدی,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمداسماعیل سعیدی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 17 خرداد) مجلس شورای اسلامی در خصوص گزارش وزیر امور اقتصاد و دارایی در صحن علنی مجلس، خطاب به طیب‌نیا گفت: جنابعالی در کسوت اجرا هستید بنابراین باید مجری تئوری ها و مقررات مصوب باشید و بگویید در خصوص قانون برنامه در زمینه اقتصاد در 3 سال گذشته چه میزان پیشرفت داشته اید.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم افزود: باید پاسخ دهید که چرا برنامه پنجم طبق گفته بسیاری از مسئولان تنها در حدود 25 درصد پیشرفت داشت و علت عدم تحقق اهداف چه بود و مجلس چه همکاری و تعاملی را می تواند با دولت در جهت رفع مشکلات داشته باشد.

وی تأکید کرد: جنابعالی باید پاسخ دهید که برای خروج از رکود چه اقدامی انجام داده اید شما نرخ تورم را تک رقمی اعلام می کنید که این نوید بسیار خوبی است اما به چه قیمت؟ آیا به قیمت تعطیلی بنگاه های تولیدی و به قیمت ضربه خوردن به محیط کسب و کار؟ شما باید پاسخ دهید که چرا ارقام مالیاتی افزایش پیدا کرده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم گفت: در طول 3 سال گذشته چه اقداماتی را در نظام مالیاتی انجام داده اید؟ نظام بانکی باید اصلاح شود؛ چرا که بانک ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته اند و این بهره بانکی در هیچ کجای دنیا متداول نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet