خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 15:17:39
سرویس سیاسی
جمالی در واکنش به اظهارات ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطرح کرد:

واهمه صهیونیست ها از به کارگیری سامانه دفاعی اس300 در ایران/تقویت بنیه دفاعی استراتژی ایران در حوزه نظامی

نماینده مردم فسا در مجلس، گفت: امروز شرایط عرصه بین الملل به گونه ای شده که کشورها را به خاطر خرید سیستم های دفاعی محکوم می کنند، این در حالی است که قرارداد خرید اس ۳۰۰ جزء قراردادهای تسلیحاتی متعارف است و این موضوع در راستای قوانین بین المللی صورت می گیرد.
واهمه صهیونیست ها از به کارگیری سامانه دفاعی اس300 در ایران/تقویت بنیه دفاعی استراتژی ایران در حوزه نظامی نماینده مردم فسا در مجلس، گفت: امروز شرایط عرصه بین الملل به گونه ای شده که کشورها را به خاطر خرید سیستم های دفاعی محکوم می کنند، این در حالی است که قرارداد خرید اس 300 جزء قراردادهای تسلیحاتی متعارف است و این موضوع در راستای قوانین بین المللی صورت می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102330892098.jpg واهمه,صهیونیست,ها,از,به,کارگیری,سامانه,دفاعی,اس300,در,ایران/تقویت,بنیه,دفاعی,استراتژی,ایران,در,حوزه,نظامی Icana

محمدجواد جمالی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره قرارداد خرید سامانه اس 300 میان ایران و روسیه، گفت: به طور حتم تقویت سیستم های دفاعی جزء راهبردهای اصلی جمهوری اسلامی بوده و هیچ کشوری قادر به تغییر این سیاست ها نیست.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امروز شرایط عرصه بین الملل به گونه ای شده که کشورها را به خاطر خرید سیستم های دفاعی محکوم می کنند، این در حالی است که قرارداد خرید اس 300 جزء قراردادهای تسلیحاتی متعارف است و این در راستای قوانین بین المللی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: بر اساس توافق هسته ای، ایران می تواند با تمام کشورها در راستای تعاملات نظامی به صورت متعارف اقدام کند، از این رو قرارداد فی مابین ایران و روسیه طبق برجام صورت گرفت.

جمالی ادامه داد: جوسازی و فضاسازی اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره قرارداد خرید اس 300 نشان دهنده آن است که آن ها افکار پوچی را برای حمله به ایران داشته اند و حال با تقویت سامانه های دفاعی این دسایس و نقشه ها خنثی شده، این در حالی است که جمهوری اسلامی با تمام امکانات و ابزارهای خود به کوچک ترین تعرض پاسخ دندان شکنی می دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: به طور حتم آمریکایی ها و سرسپردگانشان از جمله رژیم صهیونیستی حق دخالت در امور دیگر کشورها از جمله تقویت بنیه دفاعی آن ها را ندارد و این حوزه جزء مسائل استراتژیک هر کشور است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از قرارداد میان ایران و روسیه درباره خرید سامانه اس 300 مدعی شد تحویل اس-300 به ایران موجب افزایش توان این کشور در دفاع از سایت‌های هسته‌ای خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet