هدر اصلی
1395/03/17 16:17:59
سرویس سیاسی
ابوترابی:

ایران نقض برجام آمریکا را با اقدام متقابل پاسخ دهد

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند در قالب اقدامات متقابل نقض برجامی که از سوی آمریکا انجام شده است را پاسخ دهد.
ایران نقض برجام آمریکا را با اقدام متقابل پاسخ دهد نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند در قالب اقدامات متقابل نقض برجامی که از سوی آمریکا انجام شده است را پاسخ دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/68214.jpg ایران,نقض,برجام,آمریکا,را,با,اقدام,متقابل,پاسخ,دهد Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تهدید آمریکا به تحریم مجدد ایران در صورت دریافت کامل سامانه دفاعی اس 300، اظهار داشت: سامانه اس 300 در داخل کشور تولید میشود و تحریم ها در حوزه های این چنینی کار را متوقف نکرده است.

نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نیروهای مسلح با وجود تحریم ها و سختی هایی که به خاطر تحریم ها وجود آمده، اقدامات خوبی را انجام داده اند.

وی افزود: یکی از ابهامات حقوقی که در برجام مطرح می شد، امروز تاثیر خود را نشان می دهد.

ابوترابی گفت: هواپیماهای پیشرفته روسی را می خواستیم خریداری کنیم ولی چون در برجام ذکر شده است که تا 5 سال تسلیحات متعارف و تا 8 سال نیز تسلیحات غیر متعارف را نمی توانیم خریداری کنیم، این خریداری متوقف شده است.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس دهم متذکر شد: برجام در زمینه دفاعی برای کشور دردسر ایجاد کرده است و در حال حاضر ما برای دریافت هواپیماهای جنگی به علاوه سامانه اس 300 و اس 400 دچار مشکل شده ایم.

وی افزود: آمریکایی ها در موارد زیادی برجام را نقض کرده اند و ما نیز می توانیم اقدام متقابل کنیم که این موضوع بخشی به ایران مربوط می شود و بخش دیگری نیز به کشورهای دیگر ارتباط پیدا می کند که باید داد و ستدها انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet