پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 16:22:58
سرویس سیاسی
زاهدی با اشاره به منویات رهبری مبنی بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا:

اعتماد به آمریکا ظلم به کشور است/عملکرد آمریکا؛ 100 سال خصومت با مردم ایران

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در حدود ۱۰۰ سال گذشته همواره بعد از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ نشان داده است که با مردم ایران خصومت جدی دارد.
اعتماد به آمریکا ظلم به کشور است/عملکرد آمریکا؛ 100 سال خصومت با مردم ایران نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در حدود 100 سال گذشته همواره بعد از کودتای 28 مرداد 1332 نشان داده است که با مردم ایران خصومت جدی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/117777.jpg اعتماد,به,آمریکا,ظلم,به,کشور,است/عملکرد,آمریکا؛,100,سال,خصومت,با,مردم,ایران Icana

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا، اظهار داشت: آمریکا در حدود 100 سال گذشته همواره بعد از کودتای 28 مرداد 1332 نشان داده است که با مردم ایران خصومت جدی دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کودتای 28 مرداد، انقلاب سفید محمدرضا پهلوی و طراحی کودتا در روزهای 22 و 21 بهمن ماه 57 که با تدبیر امام خمینی(ره) خنثی شد، همگی از جمله اقداماتی هستند که آمریکایی ها پیش از انقلاب بر علیه مردم ایران انجام داده اند.

زاهدی ادامه داد: پس از انقلاب آمریکایی ها توطئه هایی را به کمک ساواک انجام دادند همچنین جریان 17 شهریور و سایر موضوعات این چنینی نیز با دستور سفارتخانه آمریکا انجام شد.

وی افزود: جنگ، تحریم ها و راه اندازی جریان های تروریستی در منطقه نشات گرفته از آمریکا است ولی آن ها با وقاحت تمام خود را مدافع حقوق بشر می داند. همه این موضوعات نشانی از غیر قابل اعتماد بودن آمریکا است و قطعا اعتماد کردن به چنین کشوی سبب ظلم به کشور می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet