خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/17 16:00:00
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

آمریکا دبه کند از مسیر برجام خارج می شویم/ شاهد چرخش عقلانی عربستان هستیم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدیدهای اخیر آمریکا در خصوص اعمال تحریم های جدید تاکید کرد: اگر آمریکا دبه کند و به تعهدات خود پایبند نباشد ایران از مسیر اجرای برجام خارج می شود.
آمریکا دبه کند از مسیر برجام خارج می شویم/ شاهد چرخش عقلانی عربستان هستیم نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدیدهای اخیر آمریکا در خصوص اعمال تحریم های جدید تاکید کرد: اگر آمریکا دبه کند و به تعهدات خود پایبند نباشد ایران از مسیر اجرای برجام خارج می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/79105.jpg آمریکا,دبه,کند,از,مسیر,برجام,خارج,می,شویم/,شاهد,چرخش,عقلانی,عربستان,هستیم Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از واشنگتن برای اعمال تحریم های جدید در پی دریافت سامانه موشکی اس 300، اظهار داشت: تقویت بنیه دفاعی هر کشوری حق است مخصوصا با توجه به وجود کشورهای قلدر مآب مثل آمریکا که تابع هیچ قانونی نیستند.

این نماینده با بیان اینکه آمریکا تلاش دارد تقویت بنیه دفاعی را به برجام گره بزند، گفت: تقویت دفاعی هیچ ارتباطی به برجام ندارد و در این باره در مذاکرات هسته ای نیز صحبت یا توافقی صورت نگرفت. آمریکا با ادامه تهدیدات خود به اعمال تحریم های جدید این فرصت را برای ایران باقی می گذارد که از تعهدات برجام خارج شود و راه خود را در فعالیت صلح آمیز هسته ای ادامه دهد.

وی تاکید کرد: اگر واشنگتن دست به اعمال تهدید جدیدی به بهانه سامانه مشوکی اس 300 بزند برای دنیا مشخص می شود که غربی ها اهل دبه و پایبند به هیچ اصولی نیستند. در صورت اعمال تحریم جدید ایران به فعالیت صلح آمیز خود را خارج از توافق برجام ادامه خواهد داد چرا که ما نمی توانیم با وعده های پوچ غربی ها کنار بیایم.

 تاثیر ارسال واسطه برای حل مسئله یمن بر حل مشکلات ایران و عربستان

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه به تلاش عربستان برای حل مسئله بحران یمن اشاره کرد و گفت: اعلام شده است که عربستان برای حل بحران یمن واسطه ای را به ایران فرستاده است اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد نشان دهند چرخش عقلانی از

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet