پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 10:14:58
سرویس سیاسی
عثمانی:

فرستادن واسطه به ایران برای حل بحران یمن ژست سیاسی است/ باید از انگیزه عربستان برای حل بحران یمن مطلع شد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان دست نشانده آمریکا و صهیونیست است، اظهار داشت: باید دید فرستادن واسطه برای حل بحران یمن ژست سیاسی است یا ریاض قصد تغییر رفتار دارد.
فرستادن واسطه به ایران برای حل بحران یمن ژست سیاسی است/ باید از انگیزه عربستان برای حل بحران یمن مطلع شد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان دست نشانده آمریکا و صهیونیست است، اظهار داشت: باید دید فرستادن واسطه برای حل بحران یمن ژست سیاسی است یا ریاض قصد تغییر رفتار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/121008.jpg فرستادن,واسطه,به,ایران,برای,حل,بحران,یمن,ژست,سیاسی,است/,باید,از,انگیزه,عربستان,برای,حل,بحران,یمن,مطلع,شد Icana

محمد قسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه عربستان با وجود قطع رابطه با ایران برای حل مسئله بحران یمن یک میانجی به تهران فرستاده است، گفت: اگر عربستان بر اساس منافع ملی و دینی عمل می کرد هرگز شاهد فجایع در جامعه اسلامی نبودیم، متاسفانه ریاض به دستورات آمریکا عمل می کند.

نماینده مردم بوکان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اگر دست از تبعیت از واشنگتن بردارد فرستاده میانجی یکی از راه هایی است که می تواند در مسیر حل مسائل خاورمیانه انجام دهد.

این نماینده اعتقاد دارد که ریاض همواره می خواهد مجری دستورات آمریکا و صهیونیست ها باشد و بیش از آنکه بنده خدا باشد بنده آمریکاست.

عثمانی با بیان اینکه آل صعود با چنین سیاسیت دیر یا زود سقوط خواهد کرد اظهار داشت: باید دید پشت پرده فرستادن واسطه به ایران برای حل بحران یمن چه انگیزه ای وجود دارد آیا واقعا قصد حل مشکل را دارند یا تنها ژست سیاسی است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران از هر اقدامی برای حل مشکلات خاورمیانه استقبال می کند، گفت: ایران برای هر کاری که باعث ایجاد آرامش در جامعه اسلامی شود، پیش دستی می کند و اما اگر کاری بر ضد اسلام و انسانیت باشد آن را قاطعانه رد خواهیم کرد. باید دید انگیزه عربستان برای چنین کاری چه بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet