هدر اصلی
1395/03/18 10:02:53
سرویس سیاسی
حاجی بابایی :

رفتار آمریکایی ها در برجام نشان دهنده غیر قابل اعتماد بودن همیشگی آن‌ها است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم گفت: رفتار آمریکایی ها در برجام نشان داد که همچنان غیر قابل اعتماد هستند و این روش خود را علیه جمهوری اسلامی همچنان ادامه می دهد.
رفتار آمریکایی ها در برجام نشان دهنده غیر قابل اعتماد بودن همیشگی آن‌ها است نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم گفت: رفتار آمریکایی ها در برجام نشان داد که همچنان غیر قابل اعتماد هستند و این روش خود را علیه جمهوری اسلامی همچنان ادامه می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603107978238792.jpg رفتار,آمریکایی,ها,در,برجام,نشان,دهنده,,غیر,قابل,اعتماد,,بودن,همیشگی,آن‌ها,است Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تاکید مقام معظم رهبری برغیر قابل اعتماد بودن آمریکا، اظهار داشت: بارها مقام معظم رهبری به ویژه در ماه های اخیر بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا تاکید کرده اند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امام خمینی (ره) نیز تاکید فراوانی داشتند مبنی بر اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی افزود: گاهی برخی از افراد شاید گمان می کردند که آمریکا در موقعیت های گوناگون مواضع متفاوتی را اتخاذ میکند و اگر در برخی از امور به مذاکره بپردازیم، موثر واقع میشود.

حاجی بابایی گفت: با همین استدلال مقام معظم رهبری میدان را برای این کار باز کردند و در حال حاضر همه افرادی که با حسن نیت به مذاکرات ورود پیدا کردند، نتیجه کار را می بینند و مقام معظم رهبری نیز اعلام می کنند که نتیجه کار را مورد اعتماد نیست و این همان سخن قبلی ایشان است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس دهم گفت: آن چه را که مقام معظم رهبری پیش از برجام بیان میکردند بر پایه پیش بینی های ایشان بود و آن چه را که رهبری در دیدار با نمایندگان فرمودند، قطعیت رفتار آمریکایی ها را نشان می دهد که همچنان غیر قابل اعتماد هستند و رفتار خصمانه خود را علیه جمهوری اسلامی همچنان ادامه می دهد.

وی افزود: ما باید ضمن تمام پیگیری هایی که دولت، مجلس و سایر نهادها انجام می‌دهند برای بهبود وضعیت، باید همه فکر خود را بر روی این متمرکز کنند که آمریکا مورد اعتماد نیست و باید بر اساس اقتصاد مقاومتی روی پای خود بیایستیم و حرف خود را بزنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet