پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 13:43:32
سرویس استان ها
کریمی:

اولین نشست مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی با استاندار مرکزی برگزار شد

نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس دهم در استان مرکزی با روحیه خدمت بی منت به مردم استان وارد این عرصه سیاسی مهم کشور شده اند و برای پیشبرد اهداف عالیه استان به معنای واقعی کلمه کمر همت بسته اند.
اولین نشست مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی با استاندار مرکزی برگزار شد نماینده مردم شریف اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس دهم در استان مرکزی با روحیه خدمت بی منت به مردم استان وارد این عرصه سیاسی مهم کشور شده اند و برای پیشبرد اهداف عالیه استان به معنای واقعی کلمه کمر همت بسته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100997082720.jpg اولین,نشست,مجمع,نمایندگان,استان,مرکزی,در,مجلس,شورای,اسلامی,با,استاندار,مرکزی,برگزار,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ شب گذشته ( دوشنبه 17 خرداد ماه) اولین نشست مجمع نمایندگان استان مرکزی با حضور استاندار مرکزی برگزار شد.

در این نشست استاندار مرکزی با اشاره به ظرفیتهای استان در حوزه های مختلف گزارش جامعی از صنعت ،کشاورزی، فرهنگی و اجتماعی به 7 نماینده مردم استان مرکزی ارائه کرد.

زمانی قمی نقش نمایندگان استان را در پیشبرد امورات زیربنایی استان مهم دانست و گفت : تعامل با نمایندگان مجلس دهم توسعه و پیشرفت استان را به دنبال دارد.

کریمی مباحث مطرح شده در این نشست را مفید دانست و گفت : نمایندگان مجلس دهم در استان مرکزی با روحیه خدمت بی منت به مردم استان وارد این عرصه سیاسی مهم کشور شده اند و برای پیشبرد اهداف عالیه  استان به معنای واقعی کلمه کمر همت بسته اند.

نمایندگان حوزه‌های مختلف انتخابیه استان نیز هر یک با در نظر گرفتن شرایط سیاسی اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی استان نکات سازنده ای را یادآور شدند و بر لزوم تشکیل جلسات مرتب و زمان بندی شده تاکید کردند.

در پایان این نشست مقرر شد در هر ماه نمایندگان استان در مجلس دهم با استاندار در خصوص مباحث مختلف استان نشست‌های منظمی را برگزار کنند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet