هفته دفاع مقدس
1395/03/18 14:21:23
سرویس اقتصادی
حاجی بابایی:

روشن شدن چراغ صادرات رشد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی را در پی دارد

نماینده مردم همدان در مجلس، با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه مورد اعتماد و شفابخش کشور است، گفت: خاموش کردن چراغ سبز واردات برای رشد شاخص اشتغال جوانان ایرانی و در نتیجه بهبود اقتصادی ضروری است.
روشن شدن چراغ صادرات رشد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی را در پی دارد نماینده مردم همدان در مجلس، با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه مورد اعتماد و شفابخش کشور است، گفت: خاموش کردن چراغ سبز واردات برای رشد شاخص اشتغال جوانان ایرانی و در نتیجه بهبود اقتصادی ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603107682533082.jpg روشن,شدن,چراغ,صادرات,رشد,اشتغال,و,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,را,در,پی,دارد Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اولویت های مجلس دهم، فت: بهبود شرایط اقتصادی کشور مهم ترین اولویتی است که باید علاوه بر مجلس سایر قوا نیز در راستای آن تلاش کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک بحث کارشناسی شده و مورد تایید اقتصاد دانان به نام کشور است، افزود: این نسخه مورد پذیرش برای رشد اقتصادی کشور در مجامع قانونی مانند مجمع تشخیص و جاهای گوناگون مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تمامی افراد به نام در خصوص آن به یک جمع بندی رسیده اند.

اقتصاد مقاومتی نسخه مورد اعتماد و شفابخش اقتصاد کشور است

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی امروز نسخه مورد اعتماد و شفابخش اقتصاد کشور است، تصریح کرد: با این تئوری علاوه بر بروز اقتدار ملی، مسائل و مشکلات گوناگون ما از قبیل چگونگی استفاده از منابع داخلی، نیروی انسانی و شرکت های دانش بنیان مرتفع خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: با پیدا کردن راه درست در استفاده از تولید علمی در کشور در نهایت رونق اقتصادی در کشور و در نتیجه آن اشتغال برای جوانان پیش می آید.

وی با بیان اینکه نشان دادن چراغ سبز به واردات ایجاد اشتغال برای جوانان خارجی است، افزود:  ما باید با رشد تولید داخل و همچنین ایجاد مشوق های صادراتی برای جوانان کشور خودمان شغل ایجاد کنیم.

حاجی بابایی ادامه داد: به جای اینکه سرمایه را به خارج از کشور برای واردات منتقل کنیم با صادرات می توانیم منابع را به داخل کشور وارد و پشتوانه های اقتصادی کشور را افزایش داده و رشد دهیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس باید قوانین را به سمتی هدایت کند که اقتصاد مقاومتی رقم بخورد یعنی قوانین مغایر را حذف و قوانین موافق را جایگزین کند تا بتوانیم مسیر خوبی را برای بهبود شرایط کشور طی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet