پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 10:39:25
سرویس صحن
مقدسی در اخطار قانون اساسی:

ارائه گزارش به نمایندگان درخصوص اقتصاد مقاومتی باید از سوی جهانگیری صورت می‌گرفت

نماینده مردم اراک در مجلس دهم ضمن انتقاد از ارائه گزارش وزرا پیش از بیان کلیات اقتصاد مقاومتی توسط معاون اول رئیس جمهور گفت: پیش از پرداختن به جزئیات، کلیات باید روشن و شفاف‌سازی شود.
ارائه گزارش به نمایندگان درخصوص اقتصاد مقاومتی باید از سوی جهانگیری صورت می‌گرفت نماینده مردم اراک در مجلس دهم ضمن انتقاد از ارائه گزارش وزرا پیش از بیان کلیات اقتصاد مقاومتی توسط معاون اول رئیس جمهور گفت: پیش از پرداختن به جزئیات، کلیات باید روشن و شفاف‌سازی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102074484923.jpg ارائه,گزارش,به,نمایندگان,درخصوص,اقتصاد,مقاومتی,باید,از,سوی,جهانگیری,صورت,می‌گرفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی مقدسی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به بند 7 و 8 اصل 24 قانون اساسی گفت: استماع گزارشات وزرا بسیار مناسب است اما بهتر بود معاون اول رئیس جمهور به‌عنوان محور هدایت ستاد اقتصاد مقاومتی، ابتدا کلیاتی را توضیح می داد و پس از آن وزرا به ارائه گزارش می پرداختند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: پرداختن به جزئیات بدون توجه به کلیات کارساز نخواهد بود.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: کلیات؛ اجرای سیاست های کلی است و هر وزیر در هر حوزه باید گزارش کار خود را ارائه دهد، در حقیقت امهات بحث اقتصاد مقاومتی در رونق تولید و صادرات است که مواد اصلی و اجرایی در حیطه وزارتخانه‌ها انجام می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: برنامه‌ریزی‌های عملیاتی در وزارتخانه‌ها باید انجام شود تا نواقص مشخص و رفع شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet