ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/03/18 10:52:25
سرویس صحن
در صحن علنی مطرح شد:

ادیانی: جلسه غیرعلنی با وزیر صنعت گذاشته شود/ لاریجانی: نیازی نیست، مردم می‌دانند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر ادیانی در خصوص ضرورت بررسی گزارش وزیر صنعت در جلسه غیرعلنی گفت: نیازی به برگزاری جلسه غیرعلنی نیست.
ادیانی: جلسه غیرعلنی با وزیر صنعت گذاشته شود/ لاریجانی: نیازی نیست، مردم می‌دانند رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر ادیانی در خصوص ضرورت بررسی گزارش وزیر صنعت در جلسه غیرعلنی گفت: نیازی به برگزاری جلسه غیرعلنی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101253781781.jpg ادیانی:,جلسه,غیرعلنی,با,وزیر,صنعت,گذاشته,شود/,لاریجانی:,نیازی,نیست،,مردم,می‌دانند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید علی ادیانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر خود گفت: اینکه وزرا و رؤسای دستگاه ها مباحثی را مطرح می کنند، اگرچه خوب است اما به نظر می آید مطالب آنها مانند مطالبی است که در روزنامه ها بیان می شود.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید مطالب به صورتی بررسی شود که بتوان برای آن چاره اندیشی کرد و پیشنهاد می کنم در جلسه غیرعلنی این موضوع بررسی و به نمایندگان ارائه شود.

دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر ادیانی گفت: فکر نمی کنم اینکه شما صریح حرف بزنید، ثلمه ای به جایی وارد کند زیرا اگر اشکالاتی وجود دارد باید مطرح کنیم؛ اینکه 10 هزار واحد صنعتی در کشور تعطیل شده، نیاز ندارد که در جلسه غیر علنی بیان شود و مردم می دانند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش وزیر صنعت حاوی نکات خوبی بود افزود: البته نمایندگان می دانند براساس ضوابط وقت بگیرند و اینکه بهتر است گزارش وزیر صنعت به صورت مکتوب بین نمایندگان توزیع شود تا آنان با دقت و تمرکز در جریان جزئیات مطالب قرار بگیرند و احساس نمی کنم در این رابطه نیاز به جلسه غیرعلنی باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet