خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/03/18 10:58:41
سرویس صحن
کواکبیان در اخطار قانون اساسی:

گزارش وزیر صنعت حاوی راهکار عملیاتی برای رفع مشکلات نبود

نماینده مردم تهران در مجلس دهم با انتقاد از گزارش وزیر صنعت در خصوص اقتصاد مقاومتی و راهکارهای اجرای آن در حوزه صنعت گفت: در این گزارش هیچ راهکار عملیاتی برای رفع مشکلات بخش صنعت ارائه نشد.
گزارش وزیر صنعت حاوی راهکار عملیاتی برای رفع مشکلات نبود نماینده مردم تهران در مجلس دهم با انتقاد از گزارش وزیر صنعت در خصوص اقتصاد مقاومتی و راهکارهای اجرای آن در حوزه صنعت گفت: در این گزارش هیچ راهکار عملیاتی برای رفع مشکلات بخش صنعت ارائه نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/48192.jpg گزارش,وزیر,صنعت,حاوی,راهکار,عملیاتی,برای,رفع,مشکلات,نبود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 67 قانون اساسی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر در رأس امور قرار داشتن مجلس، قوه مقننه و هیأت رئیسه باید برای حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم و پایبندی به سوگند خود تلاش کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی وزرا با ارائه گزارش هایی در صحن مجلس، نمایندگان را در قالب یک دانش آموز فرض می کنند و به طور روشن بحث هایی که در روزنامه ها و رسانه ها مطرح می شود را در مجلس بیان می کنند.

وی  با انتقاد از اینکه در گزارش وزیر صنعت هیچ راهکار عملیاتی برای رفع مشکلات مطرح نشد تأکید کرد: اگر قرار است اقدامی صورت گیرد دستور فرمایید حداقل جلسه به صورت غیر علنی برگزار شود.

کواکبیان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان از بیکاری جوانان اظهار شرمندگی کردند گفت: به طور حتم وزیر صنعت باید اظهار پشیمانی بیشتری از بیکاری جوانان داشته باشد.

در ادامه دکتر لاریجانی در پاسخ به اخطار کواکبیان گفت: انصافاً اگر به گزارش وزیر استماع می کردید وی روشن صحبت های خود را در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به صنعت مطرح کردند که اکثر مسائل جنبه عملیاتی داشت اما اگر لازم باشد جلسات غیر علنی نیز برگزار خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet