پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 10:57:40
سرویس اقتصادی
قاضی زاده هاشمی:

حرکت بانکداری کشور ضد تولید است/بانک مرکزی مکانیزم حمایت از تولید ملی را تدوین کند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از شیوه بانکداری در کشور، گفت: بانکداری ما در حال حاضر بدون شک ضد تولید است.
حرکت بانکداری کشور ضد تولید است/بانک مرکزی مکانیزم حمایت از تولید ملی را تدوین کند عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از شیوه بانکداری در کشور، گفت: بانکداری ما در حال حاضر بدون شک ضد تولید است. https://cdn.icana.ir/d/019/44356.jpg حرکت,بانکداری,کشور,ضد,تولید,است/بانک,مرکزی,مکانیزم,حمایت,از,تولید,ملی,را,تدوین,کند Icana

سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت کاهش نرخ سود بانکی با هدف بهبود اقتصادی، گفت: ما باید منابع ارزان قیمت را نه به صرف ارزان شدن منابع مالی در خدمت تولید قرار دهیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بانک ها در کشور باید به کمک تولید و رونق اقتصادی بشتابند، افزود: در حال حاضر بسیاری از سیاست های بانکداری ما خلاف مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

بانک مرکزی باید منابع ارزان قیمت را برای تولید در نظر بگیرد

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه برای رشد تولید ملی و در نهایت بهبود وضعیت اقتصادی کشور باید مکانیزمی از سوی بانک مرکزی پیش بینی شود، تصریح کرد: مسئول تعیین چنین مکانیزمی نظام بانکی کشور است تا منابع ارزان قیمت تنها در بخش تولید هزینه شود نه در جای دیگر.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بانکداری ما در حال حاضر ضد تولید است و باید رویکرد خود را تغییر دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet