هدر اصلی
1395/03/18 13:07:38
سرویس صحن
بیانیه نمایندگان در قدردانی از فرامین رهبرانقلاب:

رهنمودهای گران سنگ حضرتعالی موجب تلاش حداکثری مجلس خواهد شد

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۵۵ نماینده مجلس شورای اسلامی درقدردانی از فرامین ورهنمودهای رهبرانقلاب را قرائت کرد.
رهنمودهای گران سنگ حضرتعالی موجب تلاش حداکثری مجلس خواهد شد عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 255 نماینده مجلس شورای اسلامی درقدردانی از فرامین ورهنمودهای رهبرانقلاب را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105140919946.jpg رهنمودهای,گران,سنگ,حضرتعالی,موجب,تلاش,حداکثری,مجلس,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی، بیانیه 255 نماینده مجلس خطاب به مقام معظم رهبری را قرائت کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی،  حضرت آیت الله عظمی امام خامنه ای

سلام علیکم

از اینکه حضرتعالی به نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی، رهنمودهای گران سنگ و ارزشمندی ارائه فرمودید، سپاسگزاریم. مطالب منسجم و متقن حضرتعالی، تذکرات اخلاقی به نمایندگان و تاکید به جایگاه مجلس و حفظ و اقتدار نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی موجب تلاش حداکثری نمایندگان برای حفظ موقعیت و منزلت این نهاد مقدس خواهد شد.

ان‌شاء‌الله مجلس دهم با عزم و روحیه انقلابی و با اولویت دادن به قانون برنامه ششم توسعه و توجه عملیاتی به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان مهم‌ترین مطالبات نظام، اهتمام لازم را انجام خواهد داد.

از دیگر اولویت‌های نمایندگان روان سازی قوانین مرتبط با اشتغال پایدار برای جوانان ایران اسلامی خواهد بود. رویکرد ویژه به مسائل فرهنگی معظم له به عنوان اصلی‌ترین زیرساخت موضوعات اجتماعی و اقتصادی موجب می‌شود نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی با دقت و صیانت بیشتر مسائل فرهنگی کشور را پیگیری کنند.

همچنین مواضع قاطع، مستحکم و ایستادگی در قبال زورگویان استکبار جهانی به سردمداری آمریکا نیز خواهند داشت.

در خاتمه ضمن سپاس و تشکر از اینکه سالیانه ما را به حضور می‌پذیرید اعلام می داریم براساس اعتقاد قلبی به نظام ولایی و مبتنی بر قانون اساسی مسئولیت‌های مجلس شورای اسلامی را شئون ولایت دانسته و خود را تابع نائب امام زمان (عج) می‌دانیم./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet