پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1395/03/18 13:31:00
سرویس صحن
حسن‌پور بیگلری:

معاون وزیر نیرو حاضر به برگزاری جلسه با سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گل گهر سیرجان نشدند

نماینده مردم سیرجان در مجلس از کارشکنی مسئولان وزارت نیرو برای جلسه با سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گل گهر سیرجان در بخش آب و فاضلاب انتقاد کرد.
معاون وزیر نیرو حاضر به برگزاری جلسه با سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گل گهر سیرجان نشدند نماینده مردم سیرجان در مجلس از کارشکنی مسئولان وزارت نیرو برای جلسه با سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گل گهر سیرجان در بخش آب و فاضلاب انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/106320.jpg معاون,وزیر,نیرو,حاضر,به,برگزاری,جلسه,با,سرمایه‌گذار,بخش,خصوصی,در,گل,گهر,سیرجان,نشدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن‌پور بیگلری در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 18 خرداد) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی، گفت: باید وزرا در گزارشات خود به نمایندگان مجلس، درباره اصل 44 قانون اساسی و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی صحبت می‌کردند.

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود اینکه سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گل گهر سیرجان آماده سرمایه‌گذاری در بخش آب و فاضلاب شده بود اما معاون وزیر در این رابطه بیان کرد که باید سرمایه‌گذار با من هماهنگی کند!

وی گفت: متاسفانه معاون و مسئولان وزارتخانه نیرو آماده به برگزاری جلسه نیستند و در این خصوص باید رسیدگی شود به دلیل اینکه ما در منطقه خود، در تأمین آب شرب دچار مشکل هستیم.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار توضیح داد: وزرا در خصوص سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اصل 44 قانون اساسی صحبت داشتند ولی به دلیل کمبود وقت نتوانستند بیشتر توضیح دهند اما سخنان شما درباره مسائل منطقه، حرف درستی است./

پایان پیام      

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet