خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1395/03/19 13:44:17
سرویس اجتماعی
کاظمی مطرح کرد:

انتقاد از اجرایی نشدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی/ دخل و خرج‌ها برابر نیست

نماینده مردم پلدختر در مجلس بر لزوم توجه ویژه مجلس دهم به بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کرد و افزود: هزینه های زندگی این قشر با درآمد آنها تطابقی ندارد و کفاف هزینه های زندگی و درمان آنها را نمی دهد.
انتقاد از اجرایی نشدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی/ دخل و خرج‌ها برابر نیست نماینده مردم پلدختر در مجلس بر لزوم توجه ویژه مجلس دهم به بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کرد و افزود: هزینه های زندگی این قشر با درآمد آنها تطابقی ندارد و کفاف هزینه های زندگی و درمان آنها را نمی دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100653622042.jpg انتقاد,از,اجرایی,نشدن,قانون,همسان‌سازی,حقوق,بازنشستگان,تأمین,اجتماعی/,دخل,و,خرج‌ها,برابر,نیست Icana

سید حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره افزایش 14 درصدی حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: افزایش 14 درصدی در نظر گرفته شده، گره ای از مشکلات معیشتی این قشر باز نمی کند؛ لذا لازم است که افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیز با کارمندان دولتی تناسب داشته و روندی عادلانه و منطقی طی کند؛ به گونه ای که قدرت خرید آنها را افزایش داده و در بهبود وضعیت معیشتی آنها تاثیرگذار باشد.

افزایش 14 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تناسبی با هزینه های زندگی آنها ندارد

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش 14 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تناسبی با هزینه های بالای زندگی آنها ندارد، تصریح کرد: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باید بر مبنای نرخ تورم در کشور و هزینه های زندگی آنها تعیین شود؛ در شرایط کنونی، هزینه های زندگی این قشر با درآمد آنها تطابقی ندارد و کفاف هزینه های زندگی و درمان آنها را نمی دهد.

لزوم توجه ویژه  مجلس دهم به بازنشستگان تامین اجتماعی

این نماینده مردم در مجلس دهم بر لزوم توجه ویژه مجلس دهم به بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کرد و افزود: ارتقای معیشت بازنشستگان تامین اجتماعی باید جزو اولویت های دولت و مجلس باشد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، از عدم همسان سازی حقوق بازنشستگان انتقاد کرد و گفت: در صورت تحقق این امر، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به عدالت نزدیک می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet