هدر اصلی
1395/03/18 14:18:14
سرویس اقتصادی
نعمتی:

برگزاری نشست دولت و مجلس پیش از اتمام ماه رمضان/حل مشکلات اقتصادی محور اصلی نشست

سخنگوی هیات رئیسه مجلس، از برگزاری نشست دولت و مجلس پیش از اتمام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این نشست به زودی برای تعامل بیشتر دولت و مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی کشور برگزار خواهد شد.
برگزاری نشست دولت و مجلس پیش از اتمام ماه رمضان/حل مشکلات اقتصادی محور اصلی نشست سخنگوی هیات رئیسه مجلس، از برگزاری نشست دولت و مجلس پیش از اتمام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این نشست به زودی برای تعامل بیشتر دولت و مجلس برای رفع مشکلات اقتصادی کشور برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/97542.jpg برگزاری,نشست,دولت,و,مجلس,پیش,از,اتمام,ماه,رمضان/حل,مشکلات,اقتصادی,محور,اصلی,نشست Icana

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تلاش دولت و مجلس برای تعامل بیشتر برای بهبود شرایط اقتصادی کشور خبر داد و گفت: دعوت از وزرا برای ارایه گزارش در صحن علنی مجلس نمونه ای از تعاملات دولت و مجلس است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نشستی با حضور دولتی ها و نمایندگان مجلس برگزار خواهد شد، افزود: زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست اما قبل از اتمام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بررسی موضوعات روز کشور از مهم ترین مباحث مورد بحث در نشست دولت و مجلس خواهد بود، گفت: بررسی معضلات اقتصادی اولویت رسیدگی دولت و مجلس است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet