خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/03/18 14:46:56
سرویس صحن
بابایی در نطق میان دستور:

گزافه‌گویی آمریکا درباره موشک‌های اس300 ارتباطی به برجام ندارد

نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس معتقد است موشک‌های اس ۳۰۰ ربطی به مساله‌ برجام نداشته زیرا تنها جنبه دفاعی دارد و ما در این امر مطیع فرماندهی کل قوا هستیم.
گزافه‌گویی آمریکا درباره موشک‌های اس300 ارتباطی به برجام ندارد نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس معتقد است موشک‌های اس 300 ربطی به مساله‌ برجام نداشته زیرا تنها جنبه دفاعی دارد و ما در این امر مطیع فرماندهی کل قوا هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105808002464.jpg گزافه‌گویی,آمریکا,درباره,موشک‌های,اس300,ارتباطی,به,برجام,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روح الله بابایی در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 18 خرداد ماه) در نطق میان دستور خود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان ملت پیرامون مجلس انقلابی، گفت: من به عنوان فرزند انقلاب اعلام می‌کنم با توجه به حمایت مجلس از مسأله برجام ما نمایندگان مجلس دهم نیز از این مساله حمایت کرده و اعلام می‌کنیم گزافه گویی آمریکا پیرامون موشک‌های اس 300 ربطی به مساله‌ برجام نداشته و خارج از این موضوع است چرا که تنها جنبه دفاعی داشته و ما در این امر مطیع فرماندهی کل قوا هستیم.

نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: از دولت و وزارت صنعت انتظار داریم با توجه به صنعتی بودن استان قزوین و شهرستانهای بوئین زهرا و آوج و وجود 400 کارخانه و شرکت و مشکلات حاد در این زمینه در این منطقه از کارخانجات و شرکت‌های نیمه تعطیل حمایت کند تا بتوانیم باعث اشتغال جوانان در این شهرستان های محروم شویم.

وی افزود: همچنین  از وزیر ارتباطات می خواهم با توجه به آماده بودن زیرساخت شبکه تلفن همراه و اینترنت اقدامات لازم جهت رفع مشکلات سطح شهرستان صورت گیرد.

بابایی در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب راه‌ها و کندی پروژه‌های در حال اجرا گفت: خواستار تسریع در اجرای پروژه‌های راه از سوی وزیر راه هستیم چرا که شاهراه ارتباطی 13 استان کشور است اما وضعیت راه ها بسیار نامناسب بوده و روند طی پروژه ها کند است.

وی با اشاره به اشتغال اکثریت مردم حوزه‌ انتخابیه خود در بخش کشاورزی حمایت‌ها ازاین بخش را ناچیز دانست و افزود: عدم پرداخت خسارت بیمه محصولات کشاورزی و پول محصولات کشاورزی باعث ضرر و زیان به کشاورزان شده لذا از وزارت جهاد کشاورزی انتظار می‌رود جهت جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان در سطح استان و منطقه طرح کشت ارائه کند چرا که عدم برنامه ریزی در سال های گذشته باعث خسارت های بالایی شده است.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزیر نیرو خاطرنشان کرد: مشکل آب کشاورزی در منطقه باعث از بین رفتن تعداد زیادی از مشاغل و سرازیر شدن جوانان به شهرها و خالی شدن روستاها از سکنه می‌شود که مشکلات جدی را برای جامعه به دنبال خواهد داشت لذا لازم است وزارت نیرو در این خصوص حمایت های لازم را صورت دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet